Logo
 
 
Kalendář akcí  |  Zobrazit vše

Jak zadat veřejnou zakázku podle nového zákona o zadávání veřejných zakázek?

7. 4. 2016 od 08.00 do 15.00 hodinSpolečenský sál
Seznámíme vás s novým zákonem o zadávání veřejných zakázek, ukážeme vám, jakým způsobem se můžete v tomto zákoně orientovat, vysvětlíme instituty nezbytné pro koncipování zadávacích podmínek a v neposlední řadě vás upozorníme na nové instituty zákona o zadávání veřejných zakázek. Lektorka Mgr. Monika Koudelková je právničkou v odboru práva veřejných zakázek a koncesí na Ministerstvu pro místní rozvoj. Kromě metodické podpory má i praktické zkušenosti se samotným zadáváním veřejných zakázek. Zároveň se podílela na přípravě nového zákona o zadávání veřejných zakázek, jehož je tento odbor gestorem.
Podrobnosti Přihlásit

Každý má nějaký talent. Využijte ho!

23. 2. 2016 od 08.00 do 16.00 hodinPřednáškový sál
Máte jasnou životní vizi, kterou naplňujete nebo jen zkoušíte, zda to vyjde? Velmi často jsme konfrontování ať už přímo nebo prostřednictvím kolegů a známých s talenty a "netalenty". A jak souvisí talent s úspěchem v zaměstnání nebo v podnikání? A souvisí vůbec? Na tyto otázky vám pomůže odpovědět psycholožka a lektorka Mgr. at Ing. Soňa Plháková.
Podrobnosti Přihlásit

Moderní etiketa s Evou Filipovou

dle dohody "Není důležité, co prodáváte, nejdůležitější je, jak se prodáváte." Eva Filipová
ZNALOST SPOLEČENSKÝCH PRAVIDEL OVLIVŇUJE ZPŮSOB KOMUNIKACE. Přejete si udělat dobrý dojem na své klienty či nadřízené? Přejete si udělat dobrý dojem na delegace, návštěvy, obchodní partnery? Odbornice na společenské chování a autorka řady knih o etiketě Eva Filipová vám ukáže, jak se chovat v každé situaci, prostředí a jak zanechat ten nejlepší dojem. Navíc vás seznámí s řadou dalších aktuálních společenských pravidel. Etiketu stolování si osvěžíte či se ji naučíte během asistovaného slavnostního oběda v restauraci TRISIA.
Podrobnosti Přihlásit

TIME MANAGEMENT

22. 1. 2016 od 08.00 do 15.00 hodinUčebna 1
Přejete si, aby vaši zaměstnanci využívali pracovní dobu efektivně? Aby byli maximálně výkonní? Chcete poznat moderní techniky řízení a plánování času? Náš kurz TIME MANAGEMENT vám to ukáže a naučí. Kurzem Vás provede zkušená lektorka a koučka PhDr. Jitka Patríková.
Podrobnosti Přihlásit

Změny v zákonu o účetnictví od roku 2016

10. 12. 2015 od 09.00 do 14.00 hodinLoutkový sálVýznamná novela z důvodu transpozice Směrnic EU
Obsah semináře - účetní pravidla platná do konce roku 2015 - sestavujeme účetní závěrku za rok 2015 - zásadní změny v pravidlech od 1.1.2016 - praktické příklady. Přednášejícím bude Doc. Ing. Jiří Strouhal, Ph.D. - prezident Komory certifikovaných účetních ČR, autor odborných publikací, ekonomický poradce, VŠE v Praze, člen Evropské účetní asociace.
Podrobnosti Přihlásit

Rétorika a šarm v komunikaci s Janem Přeučilem

13. 11. 2015 od 15.00 do 19.00 hodinLoutkový sál„Slovo má magickou moc“
Jak svou řečí a vystupováním působíme na ostatní? Jak vypadáme, když se představujeme, když někoho chceme oslovit, když podáváme ruku nebo když jen sedíme a někoho posloucháme? První dojem je ten nejdůležitější. Mistr projevu Jan Přeučil Vám poskytne jednoduché zásady včetně vlastního „know-how“, které vám zajistí uznání posluchačů, tipy na ovládnutí trémy, jak pracovat s hlasem a řečí těla nebo jak si udržet logickou osnovu.
Podrobnosti Přihlásit

Úvod do digitálních kompetencí

Přeloženo na jaro 2016Loutkový sáls Ing. Michalem Martochem
Umíte používat informační technologie, které dnes vládnou světem práce? Znáte aktuální novinky ze světa IT, které již brzy ovlivní vaši firmu a pracovní život? Víte, jak technologie nejen ovládat, ale jak je skutečně efektivně používat?
Podrobnosti Přihlásit

Koncentrace, paměť, tvořivost

15. 10. 2015 od 08.00 do 15.00 hodinLoutkový sáls Ing. Davidem Gruberem
Jak v sobě odhalit dřímajícího paměťového génia a využít objevené schopnosti na zapamatování jmen lidí, při konkurzech, zkouškách…a jak se konečně rychle naučit, co potřebujete.
Podrobnosti Přihlásit

Vítejte ve svém mozku !

23. 4. 2015 - 24. 4. 2015 od 10.00 do 13.00 hodinUčebny
2-denní interaktivní seminář, který Vás seznámí se základními funkcemi mozku, pamětí, spánkem, emoční a logickou částí. Seminář je zaměřen zlepšení paměťových schopností a zdravý spánek, pochopení souvislostí kvalitního životního stylu a jeho vliv na dobrou paměť, klid a zvládání emocí. Rozvoj empatie, kreativity a paměťové inteligence
Podrobnosti Přihlásit

Techniky pro relaxaci a zvládání stresu pro každého

22. 4. 2015 - 23. 4. 2015 od 08.00 do 15.00 hodinUčebnyJarní akce 50% sleva!!
NA TENTO KURZ LZE UPLATNIT SLEVU 50% ÚČASTNICKÉHO POPLATKU PRO KAŽDOU DRUHOU PŘIHLÁŠENOU OSOBU. Dnešní náročná doba vnáší řadě z nás do pracovního i osobního života stres, nejistotu a duševní vypětí, což se může promítnout do vztahů s lidmi v práci nebo v rodině nebo dokonce do zdravotní a psychické kondice. V našem kurzu se dozvíte, jak se vyvarovat těchto negativních dopadů a jakými jednoduchými a dostupnými technikami je možné obnovit duševní rovnováhu, klid a sebejistotu. Účastníci obdrží CD s vedením autogenního tréninku pro vlastní použití.
Podrobnosti Přihlásit

Náklady procesů, kalkulace ceny

21. 4. 2015 - 22. 4. 2015 od 08.00 do 15.00 hodinUčebnyJarní akce 50% sleva!!
NA TENTO KURZ LZE UPLATNIT SLEVU 50% ÚČASTNICKÉHO POPLATKU PRO KAŽDOU DRUHOU PŘIHLÁŠENOU OSOBU. 2-denní interaktivní kurz pro specialisty zodpovědné za cenotvorbu, kalkulaci cen a nákladové analýzy procesů. Součástí kurzu jsou cvičení s příklady a kalkulačními vzorci, které je možno přímo aplikovat do firemní praxe.
Podrobnosti Přihlásit

Excel 2010

5. 3. 2015 od 15.00 do 19.30 hodinUčebny
Práce s počítačem je dnes samozřejmostí téměř všech administrativních i manažerských činnostech. Nejčastěji jsme samoukové, kteří se učili jednotlivé aplikace za pochodu metodou pokus – omyl. Přitom je v nich skryto mnoho úloh, které značně zjednodušují a urychlují práci; v práci s počítačem jsme začali používat nesprávné stereotypy, které práci zbytečně komplikují. Práci s tabulkami si zbytečně ztěžujeme nesprávnými postupy a nevyužíváme zdaleka všechny možnosti, protože nám je nikdo neukázal. Přijďte se seznámit s tipy a triky zjednodušující a zrychlující práci s počítačem.
Podrobnosti Přihlásit

Malá škola reklamy a marketingu II

3. 3. 2015 - 4. 3. 2015 od 08.00 do 15.00 hodinProstory KDReklama, která opravdu prodává
Reklama nás provází na každém kroku. Jsou reklamy, které originálním provedením zapůsobí tak, že si firmu nebo nabízené produkty a služby zapamatujeme, některé však zcela minou naše vnímání? Které principy při tvorbě reklamních letáků, plakátů a prezentací uplatnit a které zcela opustit? Které barvy a grafické prvky naopak v reklamě použít, aby vzbudila zájem? Interaktivní kurz Vás seznámí se všemi zásadami účinné reklamy včetně toho, nakolik a jak působí na vnímání lidí.
Podrobnosti Přihlásit

Zdravá rodina

26. 2. 2015 - 28. 5. 2015 od 15.00 do 19.00 hodinUčebnyChytrý vzdělávací balíček
Čtyři tematické bloky setkání pro získání poznatků, diskusím a otázkám pro dosažení a rozvíjení rodinných vztahů, zdravého životního stylu a dosažení rodinné harmonie. Pro všechny, kterým záleží na kvalitě rodinného života - nejen maminkám a tatínkům na mateřské dovolené.
Podrobnosti Přihlásit

Úspěšně s kůží na trh

25. 2. 2015 v 13.00 hodinLoutkový sálSetkání s Rostya Gordon Smith a Věrou Staňkovou
Příležitost setkat se s jednou z 50 nejlepších manažerek na světě v oblasti řízení lidských zdrojů…, nechat se inspirovat jejími poznatky, zkušenostmi a názory na budování a řízení kariéry vlastní i v rámci systémů HR ve firmách a také s další spoluautorkou knihy Úspěšně s kůží na trh Věrou Staňkovou, publicistkou a specialistkou pro PR a firemní kulturu, média a komunikaci. Po programu se uskuteční autogramiáda s autorkami knihy Úspěšně s kůží na trh Rostyou Gordon Smith a Věrou Staňkovou (knihy bude možné zakoupit na místě).
Podrobnosti Přihlásit

Průvodce Třetím věkem v pohodě

24. 2. 2015 - 27. 4. 2015 od 14.00 do 17.00 hodinProstory KDChytrý vzdělávací balíček
Čtyři bloky informací, diskusí, praktických ukázek a inpirací ke zvýšení osobní pohody a spokojenosti. Jeden dnešek má cenu dvou zítřků (Franklin Benjamin) Dlouhodobé zachování kvality života po ukončení pracovní činnosti a v seniorském období života je podmíněno rovnováhou fyzické a psychické kondice, sebevědomím, schopností navazovat a rozvíjet vztahy s druhými a smyslem pro humor.
Podrobnosti Přihlásit

Profesionální šéf

11. 2. 2015 - 12. 2. 2015 od 08.00 do 15.00 hodinProstory KDŘízení emočních reakcí manažera
Interaktivní seminář, jehož cílem je seznámení a porozumění modelu šesti primárních emocí, jejich významu pro člověka a následně ukázky a nácvik základních technik, jak na jednotlivé emoce reagovat, aby podporovaly vyšší efektivitu manažerské práce a nikoli naopak.
Podrobnosti Přihlásit

Malá škola reklamy a marketingu I

3. 2. 2015 - 4. 2. 2015 od 08.00 do 15.00 hodinProstory KDKomunikace se zákazníky a veřejností
Získejte inspiraci a nové poznatky o postupech zvyšujících efektivitu komunikace s odbornou i občanskou veřejností prostřednictvím médií, využijte podněty jak spolupracovat s profesionály při realizaci marketingových záměrů.
Podrobnosti Přihlásit

Profesionální asistentka I

27. 1. 2015 - 28. 1. 2015 od 08.00 do 15.00 hodinProstory KD
Seminář by měl vést k prohloubení základních profesních kompetencí asistentek vrcholových manažerů, ředitelů odborných útvarů a vedoucích. Účastnice/účastníci by měli získat větší jistotu při tom, jak rozlišit způsob vnímání informací protistrany s cílem získat či předat v minimálním čase maximální množství podstatných informací, jak jednotlivým způsobům vnímání přizpůsobit písemnou/telefonickou korespondenci a jak s jistotou poskytovat společenský servis svým nadřízeným a jejich hostům.
Podrobnosti Přihlásit

Řešení předluženosti zaměstnanců a jejich důsledků

20. 11. 2014 od 08.00 do 15.00 hodinProstory KD
Dopad neúměrného zadlužování a předluženosti zaměstnanců se v dnešní době stává nejen pro ně samotné, ale i pro firmy naléhavým problémem, zatěžuje to agendy firemních specialistů, personalistů, vedoucích pracovníků jak v oblasti administrativy, tak i v oblasti práce s lidmi při projednávání jejich složité situace a hledání pomoci a východisek. Velmi kvalitní zaměstnanci pracují v napětí a stresu, narušují se vztahy a atmosféra na pracovišti, která se projevuje poklesem výkonnosti, porušováním pravidel bezpečné práce, někdy vyústí i v neplánované odchody. Získejte přehled základních okruhů problémů i způsobů jejich řešení a nabídněte základní poradenství svým zaměstnancům.
Podrobnosti Přihlásit
1 - 2021 - 4041 - 60
AKTUÁLNÍ AKCE
NAHORU