Logo
 
 
Kalendář akcí  |  Zobrazit vše

Jazykové kurzy pro pokročilé

12. 10. 2016 - 30. 6. 2017 v 17.00 hodinUčebny
Angličtina, němčina, ruština.
Podrobnosti Přihlásit

Konverzační kurz angličtiny s připomenutím gramatiky

10. 10. 2016 - 30. 6. 2017 v 17.00 hodinUčebny
Podrobnosti Přihlásit

Jazykové kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé

10. 10. 2016 - 30. 6. 2017 v 17.00 hodinUčebny
angličtina, němčina, ruština.
Podrobnosti Přihlásit

Angličtina TWO TO ONE

Celoročně dle zájmuUčebny
Individuální kurz určený pro všechny, kteří preferují individuální konverzaci a vedení lektorem před skupinovým kurzem, který je možno absolvovat s partnerem, rodinným příslušníkem nebo kolegou. 7 x 2 hodinové lekce (1 výuková hodina 45 minut) Podle organizačních možností bude možné dohodnout lekce i v dopoledních hodinách. Kurz bude organizován průběžně po celý rok 2016 podle počtu zájemců. Termíny zahájení budou dohodnuty individuálně s účastníky.
Podrobnosti Přihlásit

Intenzivní jazykové kurzy

Celoročně dle zájmuUčebnytechnická angličtina, obchodní angličtina, anglický jazyk pro management
Ve specializovaných kurzech se vaši zaměstnanci zdokonalí v anglickém jazyce během jednoho týdne. Konkrétně v rozsahu 35 vyučovacích hodin (5 dnů pro 7 vyučovacích hodinách). Kurz sestavíme dle vašich požadavků. Vyučují kvalifikovaní lektoři.
Podrobnosti Přihlásit

Debatní klub v anglickém jazyce

Celoročně dle zájmuUčebny
Zájemci budou moci každý měsíc debatovat o zajímavých tématech se zajímavými hosty, a to pouze v anglickém jazyce. Na každém setkání bude přítomen moderátor, který bude na důsledné používání anglického jazyka dohlížet. Počet účastníků je omezen na maximálně 8 osob. (Kši)
Podrobnosti Přihlásit

Anglická konverzace • 3. blok „Z anglického tisku“

25. 8. 2015 v 15.30 hodinModrý salonekREFRESH YOUR ENGLISH
Rozbor aktuálního článku z anglického tisku.
Podrobnosti Přihlásit

Anglická konverzace • UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA

28. 5. 2015 od 15.30 do 16.15 hodinModrý salonekREFRESH YOUR ENGLISH
Přijdte se podívat, co pro Vás připravujeme na léto. V červnu, červenci a srpnu se můžete těšit na 3 zajímavé tematické bloky, kde si můžete oprášit své konverzační schopnosti angličtiny.
Podrobnosti Přihlásit

Angličtina na cesty a dovolenou

Celoročně dle zájmuUčebnyJarní akce 50% sleva!!
NA TENTO KURZ LZE UPLATNIT SLEVU 50% ÚČASTNICKÉHO POPLATKU PRO KAŽDOU DRUHOU PŘIHLÁŠENOU OSOBU. Skupinový odpolední kurz zaměřený na praktickou komunikaci při turistice a cestování, získání nebo obnova slovní zásoby pro běžnou konverzaci na letišti, ve vlaku, v hotelu, při návštěvě pamětihodností, nakupování a aktivitách ve volném čase . Kurz může být podle počtu zájemců opakovaně realizován v průběhu celého roku 2015. 7 dvouhodinových lekcí (1 výuková hodina 45 minut). Termín zahájení bude upřesněn.
Podrobnosti Přihlásit

Angličtina s policejní tematikou

1. 4. 2015 - 30. 4. 2015 od 13.00 do 19.00 hodinUčebnyJarní akce 50% sleva!!
NA TENTO KURZ LZE UPLATNIT SLEVU 50% ÚČASTNICKÉHO POPLATKU PRO KAŽDOU DRUHOU PŘIHLÁŠENOU OSOBU. Speciálně připravený intenzivní kurz komunikace v angličtině v rozsahu 48 vyučovacích hodin pro policejní praxi. Kurz je zaměřen na zlepšení a zvýšení sebejistoty při komunikaci v anglickém jazyce a na prohloubení znalostí v odborné slovní zásobě a práci s odbornými texty.
Podrobnosti Přihlásit

Jazyková příprava pro firmy

Celoroční
Pro firmy nabízíme jazykovou přípravu na zakázku. Vyberete si z bohaté nabídky kurzů, například: klasická jazyková příprava, intenzivní týdenní jazykové kurzy, jazykové kurzy v zahraničí atd. Z intenzivních týdenních jazykový kurzů můžeme nabídnout: technickou angličtinu, ekonomickou angličtinu, obchodní angličtiny. Stačí nás kontaktovat a vše dohodneme dle vašich aktuálních potřeb. Kurzy mohou probíhat v našich prostorách nebo přímo u vás ve firmě. V minulých letech jsme pořádali kurzy například pro tyto klienty: Třinecké železárny, a.s., ENERGETIKA TŘINEC, a.s., Strojírny a stavby Třinec, a.s.
Podrobnosti Přihlásit
AKTUÁLNÍ AKCE
NAHORU