Logo
 
 
Kalendář akcí  |  Zobrazit vše

Tréninkem k brilantní paměti

Kurz s trojnásobnou světovou mistryní Dr. Michaelou KarstenUčebna 1Otevřený kurz • podzim 2017 – přesný termín bude upřesněn
Jak pracuje naše paměť? Je opakování opravdu matkou moudrostí? Co ovlivňuje naši paměť? Na tomto jedinečném kurzu se dozvíte, co vše ovlivňuje naši paměť a které informace paměť udrží dlouhodobě. Tento kurz je kombinací naučného programu se zábavnými úlohami. Kurz Vám objasní slabé stránky lidské paměti, ale také fantastické možnosti jejího zlepšení při užívaní správných technik pamatování si.

Jóga na pracovišti

21. 9. 2017 od 08.00 do 12.00 hodinPřednáškový sál
Trávíte většinu svého pracovního času vsedě u počítače či naopak celý den na nohou? Je vaše zaměstnání stereotypní na pohyb a trpíte často bolesti zad či hlavy? Pak neváhejte a přihlaste se do našeho kurzu, kterým Vás provede odborný lektor a ukáže vám praktická cvičení na odbourání stresu, protažení a uvolnění namáhaných partií vašeho těla.

Exekuce a srážky ze mzdy

22. 9. 2017 od 09.00 do 13.00 hodinLoutkový sálSEMINÁŘ S BC. ELEN VONTORKOVOU • Otevřený kurz
Aktualizujte si postupy srážek při oddlužená pro rok 2017. Na kurzu si v praktických příkladech osvojíte změny v provádění srážek, kde došlo od letošního roku k zásadním změnám, které ale nejsou na první pohled patrné.

Základy znakového jazyka

úterý od 17.10.2017 do 6.3.2018, 16.30 - 18.00 hodinUčebny
Seznamte se se způsobem života neslyšících lidí, jejich kulturou a zvyklostmi. Naučíte se základy komunikace s neslyšícími a obohatíte svůj život o poznání jiného světa, než je ten náš obvyklý.

Účetnictví pro začátečníky

pondělí astředa od 23.10.2017 do 20.11.2017, 15.30 - 19.45 hodinPřednáškový sál
V kurzu získáte přehled v oblasti účetnictví, znalost účtování jednodušších účetních operací, doplnění aktuálních změn, procvičení teorie na praktických příkladech.

Tajný kód – OFFICE DRESS CODE!

24. 10. 2017 od 09.00 do 14.00 hodinLoutkový sál
Vyzrajte na dress code a buďte v práci profesionální a zároveň šik. Pokračováním úspěšného kurzu „Dress Code, Image a styl úředníka“ Vás opět provede Dana Beranová. Zaměříte se na styling, typologii postav, materiály, doplňky a tipy a triky jak skloubit styl, profesionalitu a Vaší krásu.

Sama sobě fashion coachem!

24. 10. 2017 od 16.00 do 20.00 hodinLoutkový sál
Každá žena může mít svůj styl a vypadat skvěle. Naučte se kombinovat barvy, vzory a doplňky tak, aby podtrhly vaši osobnost a image. Nevíte, jaké boty si vybrat k vaší postavě? Jaké zvolit brýle nebo účes k vašemu typu obličeje? Nechte se opět unést do světa módy, stylu, krásy a elegance na pokračování úspěšného kurzu s módní stylistkou Danou Beranovou.

Profesionální asistentka

Podzim 2017ROZŠÍŘENÝ KURZ SE S. PLHÁKOVOU, D. BERANOVOU A A. NIEDOBOU
Buďte efektivní podporou managementu, pravou rukou každého manažera. Na kurzu si osvojíte pravidla time managementu, komunikace a etikety. Zdokonalíte se v řešení konfliktů a stresových situací. Proniknete do správného stylu oblékání každé profesionální asistentky s módní stylistkou a s fyzioterapeutem si ukážete tipy a triky na uvolnění a relaxaci.

Nabídka kurzů pro firmy

2017
Pro firemní zákazníky nabízíme vzdělávání "na klíč". Vyberete si z bohaté nabídky kurzů, například managerské, odborné, kurzy měkkých dovedností, jazykových kurzů atd.. Stačí nás kontaktovat a vše dohodneme dle Vašich aktuálních potřeb. Školení mohou probíhat v našich prostorách nebo přímo u Vás ve firmě. V minulých letech jsme pořádali kurzy například pro tyto klienty: Třinecké železárny, a.s., ENERGETIKA TŘINEC, a.s., Strojírny a stavby Třinec, a.s., Slévárny Třinec, a.s., Beskydská golfová, a.s., Toramos, s.r.o., Autoservis Czudek, s.r.o., AB AUTOBOSS, s.r.o., FAKRO CZECH, s.r.o., Město Třinec, Nemocnice Podlesí, a.s., TRITREG Třinec, s.r.o., MORAVIA STEEL, a.s., JAP INDUSTRIES, s.r.o., VESUVIUS, NEHLSEN Třinec, Město Jablunkov, Město Český Těšín a jiné. Pro více informací klikněte na "podrobnosti".
Podrobnosti Přihlásit
HISTORIE AKCÍ
NAHORU