Logo
 
 
Kalendář akcí  |  Zobrazit vše

DRESS CODE, IMAGE A STYL ÚŘEDNÍKA

11. 5. 2017 od 09.00 do 14.00 hodinUčebnyV případě zájmu doporučujeme kurz Módní stylistkou za jeden den!
Vhodně zvolené oblečení, make up a doplňky můžou navenek působit důvěryhodně, ale i naopak. Váš první dojem ovlivní další jednání a rozhodování. Zkušená stylistka a odbornice na módu a visáž Vám ukáže, jak zdůraznit své přednosti a zakrýt nedostatky a také jak se oblékat dle různých typů postav.
Podrobnosti Přihlásit

Módní stylistkou za jeden den!

11. 5. 2017 od 16.00 do 20.00 hodinLoutkový sálOtevřený kurz
• Staňte se samy sobě stylistou - analyzujte Váš styl, vyvarujte se módnínu faux pas • Vyzrajte na dress code - jak být v práci profesionální a šik? • Z pracovní schůzky přímo na večírek aneb Tipy a triky jak rychle upravit outfit pro různé příležitosti • Naučte se skloubit styl a krásu - staňte se inspirací pro ostatní

Nové Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) - revoluce, nebo evoluce v ochraně osobních údajů?

16. 5. 2017 od 09.00 do 15.00 hodinUčebna 1Otevřený kurz
Reforma ochrany osobních údajů, která vstoupí v platnost 25. 5. 2018, se v současné době stává velmi aktuálním tématem. Dotkne téměř všech, jak veřejného tak soukromého sektoru a rovněž práv fyzických osob. V rámci semináře lektor projde celé nařízení a upozorní na věci důležité včetně aktuálního vývoje v oblasti výkladu některých problematických části.

Facebook a firemní komunikace

23. 5. 2017 od 09.00 do 16.00 hodinBuďte na Facebooku vidět! • Otevřený kurz
Zápasíte se svým firemním profilem na Facebooku? Expertka na sociální sítě Eliška Vyhnánková Vám ho pomůže pořádně rozjet tak, aby měly Vaše příspěvky smysl, lákaly nové zákazníky a zvedaly tržby. Nevěříte, že Vám školení s Eliškou Vyhnánkovou pomůže? V České spořitelně, O2, ČSOB, ČTK, Czech Tourismu, Rossmanu a dalších uvěřili a jejich profily na sociálních sítích fungují skvěle!

Tréninkem k brilantní paměti

Kurz s trojnásobnou světovou mistryní Dr. Michaelou KarstenUčebna 1Otevřený kurz • podzim 2017 – přesný termín bude upřesněn
Jak pracuje naše paměť? Je opakování opravdu matkou moudrostí? Co ovlivňuje naši paměť? Na tomto jedinečném kurzu se dozvíte, co vše ovlivňuje naši paměť a které informace paměť udrží dlouhodobě. Tento kurz je kombinací naučného programu se zábavnými úlohami. Kurz Vám objasní slabé stránky lidské paměti, ale také fantastické možnosti jejího zlepšení při užívaní správných technik pamatování si.

Základy znakového jazyka

úterý od 17.10.2017 do 6.3.2018, 16.30 - 18.00 hodinUčebny
Seznamte se se způsobem života neslyšících lidí, jejich kulturou a zvyklostmi. Naučíte se základy komunikace s neslyšícími a obohatíte svůj život o poznání jiného světa, než je ten náš obvyklý.

Účetnictví pro začátečníky

pondělí astředa od 23.10.2017 do 20.11.2017, 15.30 - 19.45 hodinPřednáškový sál
V kurzu získáte přehled v oblasti účetnictví, znalost účtování jednodušších účetních operací, doplnění aktuálních změn, procvičení teorie na praktických příkladech.

Nabídka kurzů pro firmy

2017
Pro firemní zákazníky nabízíme vzdělávání "na klíč". Vyberete si z bohaté nabídky kurzů, například managerské, odborné, kurzy měkkých dovedností, jazykových kurzů atd.. Stačí nás kontaktovat a vše dohodneme dle Vašich aktuálních potřeb. Školení mohou probíhat v našich prostorách nebo přímo u Vás ve firmě. V minulých letech jsme pořádali kurzy například pro tyto klienty: Třinecké železárny, a.s., ENERGETIKA TŘINEC, a.s., Strojírny a stavby Třinec, a.s., Slévárny Třinec, a.s., Beskydská golfová, a.s., Toramos, s.r.o., Autoservis Czudek, s.r.o., AB AUTOBOSS, s.r.o., FAKRO CZECH, s.r.o., Město Třinec, Nemocnice Podlesí, a.s., TRITREG Třinec, s.r.o., MORAVIA STEEL, a.s., JAP INDUSTRIES, s.r.o., VESUVIUS, NEHLSEN Třinec, Město Jablunkov, Město Český Těšín a jiné. Pro více informací klikněte na "podrobnosti".
Podrobnosti Přihlásit
HISTORIE AKCÍ
NAHORU