Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Muzeum TŽ a města Třince

Ve jménu módy

24. 8. 2019 od 14.30 do 23.00 hodinMuzeum TŽ a města TřinceHvězdy stoupají vzhůru
Po předešlých úspěších akce Ve jménu módy se v areálu třineckého muzea bude konat její pokračování, tentokrát s podtitulem Hvězdy stoupají vzhůru.
I letošní ročník módního odpoledne přinese návštěvníkům mnoho zábavy, inspirace, krásy, bizarností i poučení.

Diváci se mohou těšit na pestrou škálu módních přehlídek. Mezi nimi nebudou chybět ukázky filmových kostýmů a doplňků zapůjčených Barrandovským studiem, které v humorném stylu představí Spolek Řytíři Svatého Grálu. Připravena je ochutnávka z kolekce spojující folklórní  prvky s moderním designem, příjemná a pohodlná móda Vamp nebo půvabné modelky ve spodním prádle a korzetech.

O skvělá hudební vystoupení se postarají superstar Anna Tereza Mašková společně se svým týmem. V jazz-popovém rytmu to rozjede jeden z nejlepších saxofonistů u nás Zbigniew Kaleta v doprovodu klavíristy a člena několika současných předních hudebních formací u nás Vlastimila Šmídy. Barbora Nemec doprovodí zpěvem své rodiče u folklorního tance.

Kromě módních kostýmů bude k viděni řada tanečních vystoupení mladých a talentovaných tanečnic a zpěvaček z Třince.

V rámci doprovodného programu se zájemkyně mohou blíže seznámit s profesionální péčí o vlasy a pokožku, zakoupit květinové čelenky od třinecké hand-made autorky Calmus Crowns nebo zhlédnout výstavu kolekce obuvi, která dobývala svět po revoluci od výtvarnice Beaty Haltof.

Programem návštěvníky provede oblíbený moderátor Jiří Jekl.

K 22. 8. 2019 je kapacita naplněna.

(Maj)