Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Pohádkové předplatné
Místo konání Divadelní sál
Délka představení 60 minut + 10 minut přestávka

Sindibád mořeplavec

26. 10. 2014 v 15.00 hodinDivadelní sálKašpárkovy pohádky
Prvním představením v rámci Kašpárkových pohádek, na které srdečně zveme rodiče s dětmi, je pohádka Divadla Scéna Zlín – Sindibád mořeplavec. Jedná se o dobrodružný příběh plný humoru, fyzicky náročných scén a veselých rytmických písniček vycházejících ze známých příběhů Pohádek tisíce a jedné noci krásné Šeherezády. Děti se mohou těšit na opravdu velká dobrodružství a dospělí na skvělou zábavu!
Autor: Na motivy Pohádek tisíce a jedné noci
Divadlo: Divadlo Scéna Zlín
Mořeplavec Sindibád musí odolat lákadlům lesní divoženky Jamamby, porazit obřího ptáka Rucha, přelstít zrádné kamarády… a aby získal dívku svého srdce, také přemoci krále Diamantového údolí. Cesta za dobrodružstvím začíná. Všichni na palubu, vyplouváme!


Tajná zpráva od Kuliočka:

• Před každým představením se se mnou děti můžete vyfotit, po představení na Vás (a Váš doprovod) čekají minidílničky, kde si vyrobíte malý suvenýr.
• Během celé sezony se můžete zapojit do aktivity Malování před pohádkou, fotosoutěže Chystáme se do divadla a v předvánočním období do soutěže Básnička s obrázkem.

• Všechny informace k soutěžím najdete v sekci „Soutěže“ (www.trisia.cz/souteze nebo dole v patičce webu)
Hrají: Sindibád mořeplavec - Dalibor Dufek j. h.; Sindibád, senior, Alí, přítel Sindibáda, Mořský stařec, Král Diamantového údolí - Mirek Černý j. h.; Jamamba, Ahmad, přítel Sindibáda, Nosič - Hana Mrázková; Budur, Orientální tanečnice, Ryba - Ostrov, Pták Ruch, Nosič - Nikola Hauerlandová
Režie: Konrád Popel
Vstupné: 80 Kč (dítě), 100 Kč (dospělý), v den konání akce jednotné vstupné: 100 Kč
SPONZOŘI