Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Pohádkové předplatné
Místo konání Divadelní sál
Délka představení 70 minut

Stvoření světa

29. 11. 2014 v 15.00 hodinDivadelní sálKašpárkovy pohádky
Sobotní veselá pohádková hra o vzniku Země i člověka. Známý biblický příběh. Stvořitel vytváří vesmír, Zemi a ráj. S objevením Ďáblíka se ovšem další tvoření rostlin a zvířat značně zkomplikuje… A co teprve, když je oživen první člověk!
Autor: Jarmila Stoklasová
Divadlo: Divadlo Minaret, Praha
Přestože zpracování počátků vesmíru a lidstva je tématem složitým a náročným, autorské pojetí Divadla Minaret je hravé a srozumitelné i dětskému publiku. V písničkách Petra Maláska nechybí prvky humorné a poetické, stejně jako v celém nastudování, které je blízké laskavému nadhledu filmového zpracování Jeana Effela.


Tajná zpráva od Kuliočka:

• Před každým představením se se mnou děti můžete vyfotit, po představení na Vás (a Váš doprovod) čekají minidílničky, kde si vyrobíte malý suvenýr.
• Během celé sezony se můžete zapojit do aktivity Malování před pohádkou, fotosoutěže Chystáme se do divadla a v předvánočním období do soutěže Básnička s obrázkem.

• Všechny informace k soutěžím najdete v sekci „Soutěže“ (www.trisia.cz/souteze nebo dole v patičce webu)
Hrají: Stvořitel - Luděk Jiřík; Adam - Martin Hejný; Ďáblík - Renata Nechutová / Dáša Kouřilová; Eva - Karolína Krejčová / Zuzana Pokorná
Režie: Jakub Stránský
Vstupné: dospělý 100 Kč, dítě 80 Kč, jednotné vstupné v den konání představení 100 Kč
SPONZOŘI