Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Pohádkové předplatné
Místo konání Divadelní sál
Délka představení 1 hod. 30 min., 1 přestávka

Ferda Mravenec

17. 5. 2015 v 15.00 hodinDivadelní sálKašpárkovy pohádky
Kdo by neznal toho šviháka s puntíkovaným motýlkem pod krkem a nezapomenutelným humorem. Ferda Mravenec je kamarád jaksepatří, je chytrý a šikovný, se vším si ví rady a vždycky je ochoten pomoci přátelům i těm, se kterými se setká poprvé.
Autor: Iva Peřinová, Leszek Wronka, Vladimír Čort
Divadlo: Těšínské divadlo
Pohádkový muzikál na motivy stejnojmenné knihy Ondřeje Sekory. Premiéra tohoto dětského muzikálu se konala v roce 1994, a protože zájem o něj stále trvá, může být brzy kandidátem na umístění v knize rekordů.

Před představením se mohou děti vyfotit s maskotem našich pohádek Kašpárkem Kuliočkem. vyhlásíme také výsledky soutěží Malování před pohádkou a  Chystáme se do divadla. Po tomto představení se již dílničky nekonají.

Téma posledního Malování před pohádkou:
ŽIVOT V TRÁVĚ
Informace k soutěži najdete v sekci „Soutěže“ (www.trisia.cz/souteze).

KAŠPÁRKOVO PŘEDPLATNÉ 2015/2016
Stávající předplatitelé budou mít možnost potvrdit si svá stálá místa do další sezony, popř. uhradit předplatné v den konání tohoto představení na pokladně předprodeje.
Uvítáme také nové předplatitele, kteří si po představení mohou rezervovat, příp. i zaplatit předplatné nové sezony.
Cena předplatného (6 titulů): dospělý 500 Kč, dítě 400 Kč (25% sleva oprati zakoupení vstupenek na jednotlivá představení)
Hrají: Lucie Bergerová - Beruška; Petra Sklářová - Koník, chůvička; Adéla Krulikovská - Masorádová nevěsta,moucha; Ondřej Frydrych - Ferda Mravenec; Tomáš Hába - Brouk Pytlík; Petr Pěnkava - Masorád, Čmelák; Zdeněk Hrabal - Policajt, Ochranka
Režie: Karol Suszka
Vstupné: dospělý 100 Kč, dítě 80 Kč, jednotné vstupné v den konání představení 100 Kč
Upozornění: S Ferdou na Tarzana. 50% slevu na představení Tarzan - král džungle získáte po předložení vstupenky z nedělní Kašpárkovy pohádky Ferda Mravenec. Akce bude na naší pokladně probíhat celý příští týden.
SPONZOŘI