Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Pohádkové předplatné

Kašpárkovo předplatné

pro rodiny s dětmi
Připravili jsme pro Vás známé a oblíbené tituly, které si s dětmi jistě nenecháte ujít.
Do 1.11.2015 máte stále možnost zajistit si výhodné Kašpárkovo předplatné na sezonu 2015/2016.
Představení, která jsou v rámci předplatného jsou označená stejnou ikonou jako na fotografii divadelního sálu viz výše.

1.11.2015 KOCOUREK MODROOČKO - Divadlo loutek Ostrava

Modroočko pochází z oblíbené dětské knížky Z deníku kocoura Modroočka. Na začátku je to roztomilé kotě, které někdy trošku nemotorně osahává svět a hledá v něm své místo. Postupně se setkává se Zelenoočkou, Zrzundou, Natrhouškem a dalšími zvířecími kamarády. I díky nim můžete se svými dětmi zažít příhody kočičího kluka a jiných chlupatých čtvernožců v muzikálové pohádce pro celou rodinu. Autorem hravých písniček je Marek Eben.

6.12.2015 SNĚHURKA - Těšínské divadlo

Jsou příběhy, které přetrvávají staletí. K nim patří i příběh o Sněhurce a zlé maceše na motivy pohádky bratří Grimmů. Obdivuhodnou kuriozitou je, že tuto muzikálovou pohádku na repertoáru Těšínského divadla najdete již
od roku 1991 a diváci po celé republice zhlédli již více než pět set repríz. Vezměte své děti za milou princeznou a sedmi šikovnými trpaslíky – Šmudlou, Rejpalem, Prófou, Stydlínem, Kejchalem, Dřímalem a Štístkem.

24.1. 2016 KARNEVAL s hosty z pohádek

Hudebně soutěžně-zábavná show se stane nevšedním zážitkem nejen pro Vaše děti, ale i pro Vás samotné. Zábava, poučení, zajímavé soutěže, vedené tanečky s Kačulí a Símou, kouzelnické vstupy i další doprovodné aktivity – malování na obličej, dětské tetování, tombola. To je pravý karnevalový rej s postavičkami z pohádek  - Medvídkem Pů, Mickey Mousem a dalšími. Nenechte si ujít!

21.2.2016 RADOVANOVY RADOVÁNKY - Divadlo Věž, Brno
Kouzelná pohádka z pera Zdeňka Svěráka, jehož hlas Vás i Vaše děti provede celým příběhem. Ten vypráví o jednom malém zahradnictví u jednoho velkého města. Tam žije kluk Bohuslav, který má tu zvláštnost, že se stále směje a raduje. Proto mu ostatní začnou říkat Radovan. Příběh plný lásky i dobrodružství, s mnoha krásnými písničkami Jana Zrzavého a typickým Svěrákovským humorem znají malí i velcí také z Večerníčků.

17.4.2016 OBUŠKU Z PYTLE VEN - Divadelní společnost Julie Jurištové

Vtipná klasická pohádka na motivy K. J. Erbena, tentokrát v muzikálovém podání. Co svět světem stojí, někteří lidé touží jen po bezpracném životě, bohatství a moci a napravit všechny špatnosti je velká práce i pro kouzelné bytosti. Jakpak dopadne příběh chudého ševce Matěje, který dostane zázračný ubrousek a beránka snášejícího zlaťáky? Přijďte se podívat a společně si zazpívat známou písničku „Já s písničkou jdu jako ptáček“ spolu s hlavním hrdinou.

22.5. 2016 BOB A BOBEK NA CESTÁCH - Divadlo Anfas, Praha

Bob a Bobek, králíci z klobouku kouzelníka Pokustóna, se vydávají na cestu kolem světa ve svém létajícím klobouku. Jste spolu s dětmi zvědaví, kam je jejich létající klobouk zanese? Nechte se překvapit. Jisté je, že to bude putování dobrodružné - jaké příhody je asi čekají na Divokém Západě, za polárním kruhem či na Měsíci? Přijďte za oblíbenými večerníčkovými postavičkami, které ožijí ve veselém představení plném písniček na motivy knih Pavla Šruta.

VÝHODY KAŠPÁRKOVA, DIVADELNÍHO A KONCERTNÍHO PŘEDPLATNÉHO:

• Po celý rok máte zajištěno své stálé a oblíbené místo.
• 35% sleva proti cenám vstupenek ve volném předprodeji. Seniorům, studentům i dětem poskytujeme slevu (viz ceny).
• Předplatenka je přenosná v rámci své kategorie („senior/student/dítě/dospělý“). Můžete ji darovat nebo půjčit jiné osobě.
• Zdarma získáte v pokladně předprodeje měsíční kulturní zpravodaj KAM, ve kterém se dozvíte nejen o všech představeních a koncertech v rámci předplatného, ale také o dalších aktivitách ve společnosti TRISIA, a.s. Program a speciální nabídky Vám na požádání budeme rádi zasílat na Vaši e-mailovou adresu.
• Držitelům průkazu ZTP a ZTP/P i jejich průvodcům poskytujeme 50% slevu z ceny předplatného. Sleva neplatí pro I. místa (1. – 9. řada) u divadelního předplatného. Slevy nelze sčítat.
• Zakoupením balíčku divadelního a koncertního předplatného získáte slevu 100 Kč na koncertní předplatné. Nabídka platí pro prvních 100 platících zákazníků. K získání slevy je nutná včasná úhrada tohoto předplatného.


PRODEJ KAŠPÁRKOVA PŘEDPLATNÉHO
Stávajícím předplatitelům rezervujeme jejich místa do 30. června 2015, za předpokladu, že svá místa potvrdí zasláním e-mailu na predprodej@trisia.cz nebo telefonicky na tel.: 558 387 112, 558 387 160 a do 28. srpna je uhradí.
Noví předplatitelé budou po vyplnění a zaslání přihlášky, která je k dispozici na www.trisia.cz nebo v brožurce, kontaktováni a bude jim sděleno, zda místa, o která mají zájem, jsou volná.

Způsob platby:
- převodem na účet 19-3810730287/0100. Stálý předplatitel uvede do zprávy pro příjemce své jméno, příjmení a jako variabilní symbol číslo předplatenky minulé sezony. Novému předplatiteli bude variabilní symbol přidělen po domluvě s pracovníkem TRISIA, a.s., na tel. 558 387 160, 558 387 141.
- hotově nebo kartou v pokladně předprodeje
- fakturou – po zaslání písemné objednávky
- dobírkou
- ke koupi předplatného můžete využít Benefity TŽ, a.s., a dceřiných společností


RÁDI VÁS V NAŠEM KULTURNÍM DOMĚ UVIDÍME I V NADCHÁZEJÍCÍ SEZONĚ!
Vstupné: Cena předplatného (6 titulů): dospělý 500 Kč, 400 Kč (35% sleva oproti zakoupení vstupenek na jednotlivá představení)
Rezervovat
Mohlo by Vás zajímat
16. 5. 2021