Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Délka představení 60 minut

Jak František pomohl Majdě a Petrovi zachránit divadlo

10. 10. 2015 v 10.00 hodinDivadelní sállicenční představení ČT 2015
Agentura Pragokoncert a její dětské oddělení přivítalo jaro novým představením v licenci České televize, oblíbeného televizního pořadu Kouzelná školka! Milovaný skřítek František z Fanfárie v novém představení spolu s Majdou z Kouzelné školky a jejich novým kamarádem Petrem přijíždí opět mezi své dětské obdivovatele.
Již brzy (od září 2015) se s novou dvojicí Majda a Petr budete zároveň potkávat v novém TV pořadu Písničkohraní na ČT Déčku, v divadle se Majda s Petrem a Františem představují tedy již nyní.
Zábavný pořad pro nejmenší, s písničkami Hany Navarové a texty Jana Vodňanského, Tomáše Hanáka a dalších. V novém licenčním pořadu ČT oba hlavní představitelé veselou, zábavnou a interaktivní formou provedou malé diváky světem divadla a tajemství velkých sálů se kterými jim bude velmi rád pomáhat právě milovaný skřítek František z Fanfárie jako zkušený cestovatel. Jaká zábavná nebo napínavá atmosféra překvapí Majdu i Petra si nyní děti můžou jen tipovat a těšit se! Nebudou se muset ničeho bát, ale občas budou muset držet palce, aby ty záhady nakonec všechny dobře dopadly.
Těšíme se tedy na vás, na závěr nebude chybět ani tancování :-) na Majdiny nejoblíbenější písničky! Tak se přijďte bavit s Kouzelnou školkou!

A co o představení říká sama Majda:
Plašení duchů z divadla:
„Poslední dobou se rozšířil nešvar, že v divadlech, kinech a na dalších kulturních akcích, lidé fotí, natáčí a telefonují, čímž všechny okolo ruší.
Herce na jevišti i diváky okolo sebe .
Divadlo, či pohádka, by měl být zážitek, který si každý odnáší z představení v duši … ne na mobilu, či kameře
Proto jsme se spolu s Petrem Vackem rozhodli, že se pokusíme vštípit hravou a nenásilnou formou „pohádky, písniček a vyprávění“ základní společenské návyky.
Děti se tedy dozví, že se v divadle nejen nefotí, ale i nejí, nešustí a podobně.
Představení je tedy lehce edukativní, pro rodiče i děti.
Ale hravé, zábavné, kdy se nikdo nenudí.
Jen jsou všichni o něco moudřejší „
Hrají: František, Magda Reifová, Petr Vacek
V prodeji od: 15. 6. 2015
Vstupné: 150, 130, 110 Kč