Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Přílohy Vekova_hranice.pdf
Délka představení 60 minut bez přestávky

POZOR ZMĚNA!! Radovanovy radovánky => Včelí medvídci zpívají

21. 2. 2016 v 15.00 hodinDivadelní sálKašpárkovo předplatné
ZMĚNA TITULU!
Z důvodu úrazu jednoho z herců odehraje Divadlo Věž tuto neděli náhradní představení. Těšit se můžete na velmi oblíbený příběh VČELÍ MEDVÍDCI ZPÍVAJÍ. Děkujeme za pochopení.
Autor: Jiří Kahoun
Divadlo: Divadlo Věž, Brno
Bráškové Brumda s Čmeldou se probudí po dlouhém, zimním spánku a protože zrovna nemají co na práci, začnou společně vzpomínat, co všechno už společně prožili. Nejvíce ze všeho se ale mají do zpěvu a tak zpívají a zpívají! Když poprvé spatří diváky v publiku, snaží se zjistit, co je to za podivný druh hmyzu. Kromě Roháčka, Kvapníka, Čmelinky a loupežníka Čmelobuba, se v našem příběhu objeví také neviditelný brouk Bubeníček a neviditelná čmeláčí tanečnice Medovinka.

Doma mohou děti namalovat obrázek na  téma KVĚTINKY v rámci naší aktivity MALOVÁNÍ PŘED POHÁDKOU, donést ho a před představením odevzdat paní uvaděčce.
Před pohádkou se děti mohou vyfotit s naším maskotem Kašpárkem Kuliočkem a po představení čekají na rodiče a děti další MINIDÍLNIČKY v loutkovém sále.

Zapojte se také do našich soutěží:
Velikonoční soutěž „BÁSNIČKA S OBRÁZKEM!
http://trisia.cz/souteze?item.id=432&do[load]=1
Fotosoutěž „Směju se rád"
http://trisia.cz/souteze?item.id=434&do[load]=1


RADOVANOVY RADOVÁNKY
Kouzelná pohádka, na motivy knížky Zdeňka Svěráka, jehož hlas Vás i Vaše děti provede celým příběhem. Ten totiž vypráví o jednom malém zahradnictví, ve kterém žije chlapec, kterému původně říkali Bohoušek. Už od malička ale měl tu zvláštnost, že se ze všeho radoval, a tak mu rodiče začali říkat Radovan! Nebude chybět ani opravdová láska, protože se Radovánek zamiluje do své nejlepší kamarádky Kateřinky. Poznáte také svérázného výrostka Huga, který kromě rozumu postrádá i slušné vychování, takže se všemožnými způsoby snaží Radovanovi i Kateřince znepříjemnit život.
Příběh plný lásky i dobrodružství, s mnoha krásnými písničkami Jana Zrzavého a typickým Svěrákovským humorem znají malí i velcí také z Večerníčků.
(šlf)
Hrají: Kateřina Sikorová a Vlastimil Strubl
Režie: Vlastimil Strubl
V prodeji od: 9. 11. 2015, 15:00 hodin
Vstupné: dospělý 110 Kč, dítě 90 Kč, jednotné vstupné v den konání představení 110 Kč
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS.
Mohlo by Vás zajímat
16. 5. 2021