Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Pohádkové předplatné
Místo konání Divadelní sál
Přílohy Vekova_hranice.pdf
Kontakt Bc. Lucie Šloufová
558 387 161
deti@trisia.cz
Délka představení 60 minut bez přestávky

Bob a Bobek na cestách

22. 5. 2016 v 15.00 hodinDivadelní sálKašpárkovo předplatné
Divadelní převyprávění známých večerníčkovských příběhů o králících, kteří ve svém létajícím klobouku procestují celý svět.
Autor: na motivy knih Pavla Šruta
Divadlo: Divadlo ANFAS, Praha
Klobouk kouzelníka Pokustona není jen tak obyčejný klobouk. Bydlí v něm totiž dva králíci - Bob a Bobek. Bob je sice velmi chytrý a přičinlivý, ale zdaleka není tak šikovný a nápaditý jako menší Bobek. Oba se každé ráno vydávají z kouzelníkova klobouku prožít komická dobrodružství a veselé příhody...
A tak se jednoho dne vydají na cestu kolem světa. Kam je jejich létající klobouk zanese? Nechte se překvapit. Jisté však je, že to bude putování dobrodružné. Jaké příhody je asi čekají na Divokém Západě, za polárním kruhem či na Měsíci?
Těšte se na velké cestování a na představení plné písniček.
Srdečně Vás zveme!

MALOVÁNÍ PŘED POHÁDKOU tentokrát na téma: KRÁLÍCI
Děti doma nakreslí obrázek volnou technikou (formát A4) na dané téma a předají ho  před představením paní uvaděčce, popř. zašlou sken obrázku na adresu deti@trisia.cz do  19. 5. 2016.
Těšíme se na Vaše obrázky!

Před začátkem představení je připraveno vyhlášení soutěže MALOVÁNÍ PŘED POHÁDKOU a fotosoutěže SMĚJU SE RÁD, po něm se děti mohou vyfotografovat s pohádkovými postavičkami přímo na jevišti.

Přichystán je i další doprovodný program. Firma Dračí pevnost si pro Vás připravila stánek s deskovými a karetními hrami pro děti a mládež. Před i po představení budou vítáni všichni, kteří mají zájem vyzkoušet si některou z her a třeba vyhrát zajímavé ceny. Pravidla Vám rádi vysvětlí na místě, stačí se jen zastavit. K dispozici budou hry jako Ubongo Junior, Děti z Carcassonne, Dobble nebo Jenga. Pro fanoušky Pokémonů bude možno si zahrát i tuto sběratelskou karetní hru.
(šlf)
Hrají: Martina Venigerová, Veronika Bajerová a Petr Mikeska
Režie: Petr Mikeska
V prodeji od: 11. 4. 2016, 15:00 hodin
Vstupné: dospělý 110 Kč, dítě 90 Kč, jednotné vstupné v den konání představení 110 Kč
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS.
Mohlo by Vás zajímat
16. 5. 2021