Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Pohádkové předplatné
Kontakt Bc. Lucie Šloufová
558 387 161
deti@trisia.cz

Kašpárkovo předplatné

sezona 2016 / 2017
Nabídka Kašpárkova předplatného pro sezonu 2016 / 2017
6. listopadu 2016
KOCOUR V BOTÁCH
Divadlo Polárka, Brno
Autor: podle Charlese Perraulta
Příběh Honzy (podle některých hloupého), na kterého z otcova dědictví nezbude víc než kocour. Není to však ledajaký kocour. Je chytrý a odvážný. A možná umí taky trochu čarovat. Bude to však stačit? Pomůže Honzovi získat princeznu a bohatství?
Režie: Michal Sopuch
 
4. prosince 2016
ZLATOVLÁSKA
Těšínské divadlo
Autor: Josef Kainar
Známý příběh na motivy pohádky Karla Jaromíra Erbena, tentokrát v muzikálové podobě. Kdo by neznal pohádku o zlém králi, který rozumí řeči zvířat! A také o kuchaři Jiříkovi, jenž mu musí přivést krásnou zlatovlasou princeznu, aby si zachránil svůj život.
Režie: Karel Suszka

22. ledna 2017
PIRÁTSKÝ KARNEVAL S KOUZELNICÍ RADANOU
Radana Vozňáková
Karneval se spoustou zábavy, originálních masek a nádherných kostýmů. Děti se tu setkají s pirátkami Sofií a Soreou, které pro ně připravily kouzelnickou show, pirátské tanečky, plavání s delfínem a spoustu dalších námořnických soutěží a her.

26. února 2017
PINOCCHIO
Agentura Pierrot, Uherské Hradiště
Autor: Carlo Collodi
Příběh o putování a poznání na motivy klasické pohádky o dřevěném panáčkovi. Pinocchio odchází od řezbáře Geppeta do světa, kde se setkává se spoustou chytráků a prapodivných bytostí. Nedbá dobrých rad a vše si chce vyzkoušet na vlastní kůži. Na konci zázračného a leckdy úsměvného putování dojde k poznání, že největší silou světa je láska a dobrota srdce.
Režie: Zojka Mikotová

19. března 2017
SVĚT HRAČEK
Divadlo Minaret, Praha
Autor: Renáta Nechutová
Veselá pohádka o vytoužených i odložených hráčkách s písničkami Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Jak obstojí tradiční hračky v „souboji“ s těmi nejmodernějšími? A komu budete fandit? Kýčovitému Medvídkovi, půvabné Bibi super, hvězdnému zachránci Playmanovi, nebo venkovsky naivní panence Lidušce?
Režie: Luděk Jiřík

21. května 2017
O LÍNÝCH STRAŠIDLECH
Moravské divadlo Olomouc
Autor: Vladimír Čort
Pohádkový muzikál plný nečekaných situací. Ve starém mlýně žije Hastrman s Ježibabou. Ti už dávno zapomněli čarovat, a tak jsou jejich jediným potěšením jen naschvály a zlomyslné pošťuchování. Jednoho dne se však do mlýna vypraví kurážná Anička, aby tu objevila zázračný poklad, po kterém touží i popletená strašidla.
Režie: Ivo Melkus

(VSzH)
V prodeji od: 2. 5. 2016, 9:00 hodin
Upozornění: Podmínky a ceny předplatného najdete v přílohách vpravo. Na toto předplatné lze uplatnit Benefit TŽ - MS.
Mohlo by Vás zajímat
16. 5. 2021