Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Kontakt Bc. Lucie Šloufová
558 387 161
deti@trisia.cz
Délka představení 55 minut bez přestávky

O líných strašidlech

21. 5. 2017 v 15.00 hodinDivadelní sálKašpárkovy pohádky
Pohádkový muzikál plný nečekaných situací.
Autor: Vladimír Čort
Divadlo: Moravské divadlo Olomouc
Ve starém mlýně žije Hastrman s Ježibabou. Ti už dávno zapomněli čarovat, a tak zlomyslné pošťuchování a naschvály jsou jejich jediným potěšením. Jednoho dne se však do mlýna vypraví kurážná Anička, aby tu objevila zázračný poklad, po kterém touží i popletená strašidla.

Pěknou vzpomínkou na toto představení pro malé diváky může být také placka a pravítko/záložka s postavičkami z této skvělé pohádky. Stačí mít dvacetikorunu s sebou.

Děti se mohou opět zapojit do naší tradiční aktivity MALOVÁNÍ PŘED POHÁDKOU. Doma nakreslí obrázek (formát A5, A4) na dané téma, donesou ho přímo na představení a předají paní uvaděčce při vstupu do sálu. Tématem je HASTRMAN.

Malí návštěvníci se před představením naposledy setkají s maskotem našich pohádek, Kašpárkem Kuliočkem, a po představení mohou společně s rodiči navštívit naše tradiční  MINIDÍLNIČKY. Tam si děti vyzkoušejí techniku pískování, při níž díky písku a představivosti vytvoří originální barevné obrázky. Připraveny jsou šablony (včetně písku) za speciální cenu pro tuto akci: velikost A5 – cena 40 Kč, velikost A4 – cena 60 Kč. Na místě si můžete také zakoupit minisady od 80 Kč.

Srděčně zveme a těšíme se na Vás.
Hrají: Ježibaba: Marcela Brožová; Hastrman: Radan Hlubinka; Anička: Petra Savaskan / Michaela Dvořáková; Honza: Jindřich Suk / Jan Vaculík
Režie: Ivo Melkus
V prodeji od: 13. 3. 2017, 15:00 hodin
Vstupné: dospělý 110 Kč, dítě 90 Kč; na pokladně hodinu před začátkem tohoto představení: dospělý 130 Kč, dítě 110 Kč
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS.
Mohlo by Vás zajímat
16. 5. 2021