Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Pohádkové předplatné
Místo konání Divadelní sál
Kontakt Bc. Lucie Šloufová
558 387 161
deti@trisia.cz
Délka představení 90 minut, 1 přestávka

Broučci

8. 10. 2017 v 15.00 hodinDivadelní sálPohádkové předplatné
„… a spali a spali a spali. Dobře se jim to spalo.“
Autor: na motivy knihy Jana Karafiáta
Divadlo: Slezské divadlo Opava
Je Vám to povědomé? Sami jste to již tolikrát zašeptali dětem do ouška, jen si ne a ne vybavit, odkud to znáte? Tak napovíme: Jan Karafiát, Broučci. Divadelní zpracování romantického příběhu Berušky, Broučka, kmotřičky, Janinky a dalších v podání Slezského divadla v Opavě zavede některé z nás do dob našeho dětství, ty ostatní (a nejmenší) okouzlí svou laskavostí, poetikou, nápaditou výpravou, milými písničkami a bude blízké i všem věřícím. Přijďte a společně povzbuďme Broučka, který se učí létat, aby mohl s tatínkem prožít svou první svatojánskou noc. Pilný hošík dětem ukáže, jak je poslušný a učenlivý, a jak hezký to je pocit dělat mamince a tatínkovi radost.

Děti se i v letošní sezoně mohou opět zapojit do naší oblíbené aktivity MALOVÁNÍ PŘED POHÁDKOU. Doma nakreslí obrázek (formát A5, A4) na dané téma, donesou ho přímo na představení a předají paní uvaděčce při vstupu do sálu. Tématem je LUCERNIČKA.

Před představením si můžete zakoupit program (cena 25 Kč). Děti přivítá náš maskot pohádek, Kašpárek Kuliočko, se kterým se mohou vyfotit.
Po představení čekají na tvořivé děti a jejich rodiče tradiční MINIDÍLNIČKY v loutkovém sále.

K 1. pohádce letošní sezóny jsme pro Vás připravili speciální doprovodnou akci. Firma Dětské pomůcky z Návsí Vám představí sortiment kvalitních dřevěných hraček a Vy budete moci udělat radost svým dětěm zakoupením dárku v hodnotě od 80 do 400 Kč.

Srdečně Vás zveme, těšíme se na viděnou i na obrázky dětí.
Hrají: Brouček: Daniel Volný, Maminka: Ivana Lebedová, Tatínek: Martin Táborský, Beruška: Tereza Bartošová, Kmotřička: Kamila Srubková, Kmotříček: Zdeněk Kapl, Roman Slovák. Janinka: Hana Vaňková Verunka: Šárka Vykydalová Verunek: Michal Stalmach
Režie: Jakub Stránský
V prodeji od: 21. 8. 2017, 15:00 hodin
Vstupné: dospělý 140 Kč, dítě 100 Kč; na pokladně hodinu před začátkem tohoto představení: dospělý 140 Kč, dítě 140 Kč
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS.
SPONZOŘI
Mohlo by Vás zajímat