Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Pohádkové předplatné
Místo konání Divadelní sál
Kontakt Veronika Szkanderová Hodinková
558 387 161
agentura@trisia.cz
Délka představení 80 minut, 1 přestávka

Opice Žofka

5. 11. 2017 v 15.00 hodinDivadelní sálPohádkové předplatné
S Žofkou Orangutanovou jste se Vy i děti mohli setkat při čtení knížek Miloše Macourka či sledování televizních večerníčků. Ale jaká je Žofka na jevišti?
Autor: Miloš Macourek, Jana Kafková
Divadlo: Městské divadlo Zlín
Je to neobyčejně chytrá, sympatická, spravedlivá a vynalézavá opička a všechny nás bude zajímat, jakou zábavu vymyslí pro své zvířecí kamarády v zoo tentokrát.„V inscenaci zlínského divadla budou děti a jejich doprovod svědky dvou zábavných i napínavých příběhů ze slavných činů opice Žofky. Nejprve uvidí „Jak Žofka pořádala maškarní ples“ a poté „Jak Žofka odhalila zloděje“,“ říká dramaturgyně pohádky Jana Kafková. „Samozřejmě, že kromě legrace nebude chybět ani spousta písniček.“ Vydejme se tedy společně za dobrodružstvím jedné nerozlučné zvířecí party a pomozme opičí slečně vyřešit nejednu zapeklitou situaci.

Děti se mohou opět zapojit do naší oblíbené aktivity MALOVÁNÍ PŘED POHÁDKOU. Doma nakreslí obrázek (formát A5, A4) na dané téma, donesou ho přímo na představení a předají paní uvaděčce při vstupu do sálu. Téma: zvířátka v zoo.

Před představením děti přivítá náš maskot pohádek, Kašpárek Kuliočko, se kterým se mohou vyfotit. Po představení čekají na tvořivé děti a jejich rodiče tradiční MINIDÍLNIČKY v loutkovém sále.

Srdečně Vás zveme, těšíme se na viděnou i na obrázky dětí.
Hrají: Marie Vančurová - Žofka Orangutanová; Rostislav Marek - Květoslav Slon, Kohout; Markéta Kalužíková - Karolína Myšová, Slepice; Jan Řezníček - Emil Tučňák, Božetěch Sysel; Pavel Vacek - Standa Klokan, pan Tchoř; Josef Koller - Bořivoj Panda, pan Jezevec. Gustav Řezníček - pan rada, pan Lev, Willy Brkofrk Tamara Kotrbová - paní radová, paní Lvová, Milly Brkofrková
Režie: Dodo Gombár
V prodeji od: 2. 10. 2017
Vstupné: dospělý 140 Kč, dítě 100 Kč; na pokladně hodinu před začátkem tohoto představení: dospělý 140 Kč, dítě 140 Kč
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS.
SPONZOŘI