Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Kontakt Veronika Szkanderová Hodinková
558 387 161
agentura@trisia.cz
Délka představení 90 minut, 1 přestávka

Krkonošské pohádky - změna termínu z 21. 1.

10. 6. 2018 v 15.00 hodinDivadelní sálPohádkové předplatné
Když se ozve „Ančo, Kubo, hajnej, sem!“, „Himl hergot donervetr krucajs element!“, tak není pochyb o tom, že se záhy objeví nadutý a vychytralý Trautenberk.
Autor: Božena Šimková
Divadlo: Divadlo pohádek, Praha
A s ním i Krakonoš, pán hor, který ztrestá každou nespravedlnost a vždy se postaví na stranu těch, kterým je ubližováno. Legendární titul na motivy Večerníčků České televize k nám přiveze Divadlo pohádek z Prahy i s původní „večerníčkovskou“ hudbou proslulého hudebního skladatele, profesora Vadima Petrova. Přijďte se s dětmi zaradovat nad tím, jak mocný Krakonoš opět „srovná do latě“ svého chamtivého souseda. Vždyť „To kyselo je moc kyselý … a ten bramborák je moc bramborovej!“ milují děti i dospělí všech generací. Tak se neváhejte k nim přidat.

Děti se mohou opět zapojit do naší oblíbené aktivity MALOVÁNÍ PŘED POHÁDKOU. Doma nakreslí obrázek (formát A5, A4) na dané téma, donesou ho přímo na představení a předají paní uvaděčce při vstupu do sálu. Téma: Krakonoš.

Před představením děti přivítá náš maskot pohádek, Kašpárek Kuliočko, se kterým se mohou vyfotit. Po představení čekají na tvořivé děti a jejich rodiče tradiční MINIDÍLNIČKY v loutkovém sále.

Srdečně Vás zveme, těšíme se na viděnou i na obrázky dětí.
Hrají: Trautenberk: Libor Jeník alt. Petr Pěknic, Anče: Barbora Mottlová alt. Jana Stránská, Kuba: Michal Maléř alt. Jiří Vojta, Hajnej: Přemysl Houška alt. Kryštof Nohýnek, Krakonoš: Marek Pospíchal alt. Jiří Hájek, Koza Líza: Štěpánka Prýmková alt. Dominika Býmová. Hudba: Vadim Petrov
Režie: Vít Prýmek
Vstupné: dospělý 140 Kč, dítě 100 Kč; na pokladně hodinu před začátkem tohoto představení: dospělý 140 Kč, dítě 140 Kč
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS.
SPONZOŘI