Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Kontakt Veronika Szkanderová Hodinková
558 387 161
agentura@trisia.cz
Délka představení 60 minut bez přestávky

Krysáci a ztracený Ludvík

25. 2. 2018 v 15.00 hodinDivadelní sálPohádkové předplatné
Jsou různá pohádková království, ale odlehlý kout „téměř zapomenuté“ skládky v moravských Vizovicích s výhledem na pračku ze zásuvky šicího stroje je jen jeden.
Autor: na motivy večerníčků České televize
Divadlo: Divadlo D5, Praha
A právě tam se odehrává příběh o kamarádství a soudržnosti, které jsou tak důležité pro malé i velké.„My jsme dvě krysy a né potkani, nám v noci často není do spaní. A jako správní krysí ogaři máme vousy na tváři.“ Tak se v písničce představují dva krysí kamarádi Hubert s Holanem. Zajímavou partičku, která se sešla na smetišti, doplňuje laboratorní potkan Eda z Prahy a sádrový trpaslík Ludvíček. Ten se jednoho dne ztratí a tím odstartuje příběh plný dobrodružství, fantazie, ale i nástrah, a to nejen v podobě mlsného kocoura. Více prozrazovat nebudeme. Pražské divadlo D5, které bude u nás debutovat Vám příběh dopoví. Vás i děti jistě nadchne vtipnými replikami i texty melodických písniček a ti nejmenší se začnou vlnit do rytmu známé znělky Krysáků z Večerníčků České televize ještě než se zvedne opona. A společně si znovu uvědomíme, jak důležité je mít kamarády a držet spolu.

Děti se mohou opět zapojit do naší oblíbené aktivity MALOVÁNÍ PŘED POHÁDKOU. Doma nakreslí obrázek (formát A5, A4) na dané téma, donesou ho přímo na představení a předají paní uvaděčce při vstupu do sálu. Téma: Trpaslík

Před představením děti přivítá náš maskot pohádek, Kašpárek Kuliočko, se kterým se mohou vyfotit.

Místo našich oblíbených a zavedených dílniček vás zveme v tento den na návštěvu Čokoládového festivalu ve společenském sále, který pro vás připravil nejeden chuťový a voňavý zážitek. Více informací: https://www.trisia.cz/festivaly-a-jarmarky-56.html?item.id=833&do[load]=1

Srdečně vás zveme, těšíme se na viděnou i na obrázky dětí.
Hrají: Dita Zábranská/Jana Michalov Birgusová/Eliška Ochmanová; Jiří Kohout/Radovan Snítil; David Voráček/Libor Jeník; Radim Jíra/Josef Zýka.
Režie: Libor Jeník
V prodeji od: 8. 1. 2018, 15:00 hodin
Vstupné: dospělý 140 Kč, dítě 100 Kč; na pokladně hodinu před začátkem tohoto představení: dospělý 140 Kč, dítě 140 Kč
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS.
SPONZOŘI
Mohlo by Vás zajímat