Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Kontakt Veronika Szkanderová Hodinková
558 387 161
agentura@trisia.cz

POHÁDKOVÉ PŘEDPLATNÉ

sezóna 2018 / 2019 Divadelní sál
Zábava, poučení a naši známí kamarádi ze světa pohádek.
Podmínky a ceny předplatného zde >>> http://bit.ly/Podmínky_a_ceny_PP

ŠTÍSTKO A POUPĚNKA (22. září 2018)

Populární zpívající dvojice Štístko a Poupěnka přicházejí se svým prvním divadelním představením! Zahrají a zazpívají své největší hity: Jojojo nenene, Vlk a kůzlátka, Stonožka Ponožka, Letí, letí, Umíme cokoli. Děti se naučí hodně věcí a na závěr si společně zatančí. Nebude chybět autogramiáda a společné focení. Přijďte si užít spoustu legrace!

TROSEČNÍK ROBINSON (18. listopadu 2018)

Autor: Jakub Maceček
ADF Praha

Divadelní představení je volně zpracováno na téma románu Daniela Defoa Robinson Crusoe. Malíř pokojů Martin Sochor prožije společně s dětmi dobrodružný příběh o jeho touze stát se statečným námořníkem. Přijdou na to, jak přežít v divoké přírodě, rozdělat oheň, nebo jak si postavit dům. Jeho malířské náčiní se mění na lodě, zvířata, piráty, papouška ... Příběh nejen o dobrodružství, ale také o střetu kultur a přátelství.

JÁJA A PÁJA (leden 2019)

Autor: Stanislav Havelka, Petr Chvojka, Lubomír Beneš
Divadlo Radost Brno

V této pohádce jsou převedeny příběhy známých večerníčkových postav do jevištní podoby. V malé chalupě bydlí vysloužilý námořník děda Lebeda se svými vnuky Jájou a Pájou. Jejich každodenní dobrodružné příhody a radosti se jim snaží často narušit a pokazit mazaný, závistivý a lakomý soused Krkovička. Naštěstí je tu ale zkušený a moudrý děda Lebeda, který si vždycky ví rady, jak na něj vyzrát. Takže tím napáleným je nakonec hamižný a nepřejícný soused.

PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA (24. února 2019)

Autor: Jiří Chalupa, Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř
Divadlo pohádek, Praha

„Dělání, dělání, všechny smutky zahání, dělání, dělání je lék ...“ Tato a mnoho dalších písniček jako Statistika nuda je, Hlupáku, najdu tě nebo Kdyby se v komnatách zazní v muzikálu na motivy stejnojmenné televizní pohádky. Úsměvné vyprávění o princezně Lence, pracovitém chasníkovi a králi, který si neumí poradit ani s kralováním ani s drakem.

ZVĚDAVÝ SLONÍK (17. března 2019)

Autor: Petra Štorcelová
Loutkové divadlo Žilina

Kdysi dávno, pradávno, když zem byla ještě celkem nová, zrodila se Afrika. Tam, kdesi uprostřed Afriky, žila všelijaká zvířata: žirafy, antilopy, vřeštící opice, velký krokodýl, dlouhonohý pštros, stará želva, krvelačný leopard, dlouhý had jménem Krajta a malý, zvědavý sloník Bimbo.
Tehdy, představte si, ještě slon neměl chobot. Neměl! Místo něho mu před očima trčel jen jakýsi výčnělek, který se podobal spíš rypáčku, na který se přilepil karbanátek. Chcete vědět, odkdy mají sloni dlouhé choboty? Tak pojďte s námi do Afriky!

TATÍNEK NENÍ K ZAHOZENÍ (15. června 2019)

Autor: Arnošt Goldflam, Ivana Lokajová, Peter Varga
Divadelní spolek Lokvar, Praha

Tři pohádky podle stejnojmenné knížky.
První pohádka vypráví o tom, jak se tatínek a maminka seznámili. Ve druhé se dovídají, že v domě, ve kterém bydlí, straší a ve třetí onemocní dítě.
Hrají dva herci, živě, s velkými i malými loutkami a v bohaté výpravě, kde je drak lidožrout, radnice, město, domov, sklep, strašidla i sousedé. A taky dva psi. A všechno je to o tom, že se tatínek a maminka mají rádi, i jejich děti – bratr se sestrou, drží spolu, přestože se někdy hádají a perou. A jedině tak se podaří všechna strašidla, nemoci a draky překonat.
V prodeji od: 30. 5. 2018, 15:00 hodin
Upozornění: Na toto předplatné lze uplatnit Benefit TŽ - MS.
Mohlo by Vás zajímat