Divadelní jaro - předplatné 2022

KDY

Jaro 2022

KDE

Divadelní sál
Divadelní jaro 22
BENEFIT TŽ-MS

Nové divadelní předplatné se čtyřmi tituly, od ledna do června 2022, vás potěší humorem, láskou, skutečným příběhem i hereckými hvězdami. Stálí předplatitelé mají předkupní právo.

1. ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU        HOT JAZZ s.r.o.    19. 3. 2022

Hudební retrokomedie o světě trampingu, módním fenoménu třicátých let.
Zatímco zlatá mládež se potácí ve stinných údolích továrnického života, smetánku slíznou milovníci posázavských roklí. Nebo naopak?

Autoři: Martin Vačkář, Ondřej Havelka. Dramaturgie, výběr písní a režie: Ondřej Havelka.
Hrají: Rozálie Havelková, Petr Halíček, Vojtěch Havelka, Jaroslava Kretschmerová, Ondřej Havelka, Petr Bucháček, Martin Zbrožek, Miroslav Babuský, Jakub Šafr...

2. ANNA KARENINA  Divadlo Kampa, Praha    12. 4. 2022

Vášnivý příběh o niterné podstatě lásky.
Světově proslulý román Lva Nikolajeviče Tolstého inspiroval k dramatizaci, ve které se odvíjejí dva hlavní proudy příběhu. První příběh je příběhem vášnivé, ale sebezničující lásky, jejíž tragické vyústění klade otázku: „Proč?” V druhém se před námi odvíjí milostné tápání, jehož pravdivost a čistota vede k naplnění a štěstí.

Autor: Lev Nikolajevič Tolstoj, režie: Iveta Dušková, Hana Smrčková.
Hrají: Pavla Drtinová, Agáta Dušková, Petr Herold, Pavel Kryl, Marek Menšík

3. BEZRUKÝ FRANTÍK  Divadlo pod Palmovkou, Praha    termín v jednání

Skutečný život Františka Filipa plný nezdolného optimismu.
Groteska o klukovi, který nemohl obejmout svou milou.
Čáp, který ho nesl rodičům, mu před narozením ukousl ruce, a tak se Frantík narodil bez nich. Jeho upřímné nadšení je však naprosto nakažlivé. A to i v dobách, kdy je optimizmus jediné bohatství, které mu zbývá.
Tato inscenace získala nominaci v Cenách divadelních kritiků za Poprvé uvedenou českou hru v roce 2019 a Jakub Albrecht získal Cenu za mužský herecký výkon.

Autor: Tomáš Dianiška, Igor Orozovič; hudba: Ivan Acher, Igor Orozovič; pohybová spolupráce: Marek Zelinka; režie: kol.           
Hrají: Jakub Albrecht, Tereza Dočkalová / Barbora Kubátová, Nataša Mikulová, Tomáš Dianiška, Igor Orozovič / Denny Ratajský, Adam Vacula ...; ze záznamu Jan Hartl, Lucie Brychtová

4. SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO                    Divadlo ABC, Praha    termín v jednání

Willy Lohman není hlavní postavou. Hlavní postavou je jeho sen, sen o úspěchu, popularitě, ocenění, naplnění, rodině jako z reklamy na životní pojištění. Requiem za sen jednoho obyčejného člověka, který se probouzí z třpytivého snu do nemilosrdného rána reality je nejslavnějším dramatem Arthura Millera.

Autor: Arthur Miller; hudba: Ivan Acher; režie: Michal Dočekal.
Hrají: : Miroslav Donutil, Zuzana Kronerová, Viktor Dvořák, Martin Donutil, Jiří Štrébl, Aleš Bílík, Michael Vykus, Milan Kačmarčík, Evellyn Pacoláková, Tereza Slámová / Renáta Matějíčková, Sára Affašová, Kryštof Krhovják...Prodej předplatného začíná 1. listopadu. Stávající předplatitelé si mohou svá místa opět zakoupit už od 4. října.

Ceny a celou nabídku předplatného ke stažení zde a ceník zde.

SOUVISEJÍCÍ AKCE

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA