Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Parkování Zajištěno
Kontakt Mgr. Lucie Olszarová
558 387 162
kultura@trisia.cz

Divadelní balíček

únor - březen 2021Divadelní sál
Jan Cina, Tatiana Dyková, Jiří Langmajer a Radim Fiala v magických i napínavých příbězích. Na balíček tří představení lze uplatnit Benefit TŽ - MS, zákaznickou kartu či FKSP.
Letos na jaře jsme se dostali do situace, kdy jsme byli nuceni zrušit všechny naše akce s tím, že jsme nevěděli, kdy se vrátíme do normálu.
Ten stav právě nastal a my vám představujeme Balíček tří představení - divadelní, koncertní a pohádkový na jarní sezónu 2021.

 • Stávající předplatitelé mají výhodu stálého místa pro Divadelní balíček a prodej pro ně bude probíhat od 1. července do 26. srpna na pokladně TRISIA.
 • Pro veřejnost bude prodej Balíčku zahájen od 2. září.
 • Divadelní hry z předplatného 2019/2020 uvidíte v lednu a dubnu 2021.
 • Klasické předplatné připravujeme na sezónu 2021/2022.

MALÝ PRINC  | 10. února 2021
Studio DVA divadlo, Praha

Hudební projekt na motivy jednoho z nejznámějších příběhů moderní světové literatury. V titulní a jediné roli originálního zpracování se představí Jan Cina.

Slovy divadelního kritika (Jana Pařízka, i-divadlo.cz): "Podařilo se opravdu nádherně zachovat a přenést atmosféru a ducha knihy na divadelní prkna. Výborné zpracování včetně skvěle postavené scény, nápadité a efektní využití projekcí, her se světly a stíny. A k tomu naprosto podmanivá hudba s krásnými písněmi, které to celé úžasně dotvářejí. Jan Cina potom předvádí famózní výkon a Malý princ díky němu ožívá před vašima očima. Jste jednoduše pohlceni a naplno vtaženi do tohoto magického příběhu. Pro mě rozhodně divadelní zážitek!"

Hrají: Jan Cina
Autor: Antoine de Saint-Exupéry; režie: Šimon Caban


K-PAX, SVĚT PODLE PROTA  | 25. února 2021
StageArtCz, Brno

Divadelní hra poetickým způsobem a laskavým humorem pojmenovává globální neduhy naší společnosti a nejednou překvapí svou nečekanou přesností. Během představení budeme mít možnost ponořit se do hlubin lidských duší a nenásilným způsobem se tak dozvíme mnohé o nás samých. Inscenace K-PAX možná o člověku, možná o mimozemšťanovi, nás nenechá klidným a překvapí nás naprosto nečekaným vyústěním celého příběhu.

Hrají: Radim Fiala, Petra Špindlerová, Petr Halberstadt, Petr Bláha, Jakub Urbánek / Martin Siničák, Michal Bumbálek / Tomáš Milostný, Eva Novotná / Hana Halberstadt, Gabriela Štefanová
Autor: Gene Brewer; režie: Petr Halberstadt


SKLENĚNÝ STROP  | 16. března 2021
Divadlo Ungelt, Praha

Fascinující setkání dvou silných osobností, které se nedokáží přestat milovat, ačkoli je vše proti. Dva rozdílné světy, dva nesmiřitelné přístupy k životu, dva protikladné názory ...

Ze života autora: Vše se změnilo, když v roce 1991 potkal módní návrhářku francouzského původu Nicole Farhi, která mu pro inscenaci Murmuring Judges navrhla kostýmy. Zdá se, že to byla láska na první pohled a byla (a stále je) tak fatální, že iniciovala zásadní proměnu Harea nejen jako muže a partnera, ale také jako dramatika. Ze vzteklouna se stal romantik vděčný za štěstí, které ho potkalo a které v roce 1992 zpečetil manželstvím. „Od té doby, co znám Nicole jsem neuvěřitelně šťastný. Když jsem s ní, cítím klid a jsem sám se sebou smířený. Po celá ta léta osamělého života jsem nic takového nezažil.“ V dlouhotrvající oboustranné euforii tak David Hare své Nicole dedikoval první hru, kterou od velkého zamilování napsal, a která se stala jeho nejslavnějším a nejoceňovanějším textem – Skleněný strop (Skylight). Napsal Pavel Ondruch.

Hrají: Tatiana Dyková, Jiří Langmajer, Vincent Navrátil / Vladimír Pokorný
Autor: David Hare; režie: Vít Vencl


Ceník
I. místa (1. – 9. ř. přízemí): 1200 Kč
II. místa (10. – 17. ř. přízemí, 21. – 23. ř. balkon): 1000 Kč, senior 800 Kč
III. místa (18. – 20. ř. přízemí, 24. – 26. ř. balkon): 700 Kč, senior 550 Kč
IV. místa (27. – 28. ř. balkon): 550 Kč, senior 500 Kč, student 450 Kč

Balíčky zakoupíte na pokladně TRISIA. Lze platit hotově, kartou nebo přes Benefit.
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS, zákazanickou kartu nebo FKSP (fond kulturních a sociláních potřeb).