Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Kontakt Mgr. Lucie Olszarová
558 387 162
kultura@trisia.cz
Délka představení 115 minut

K-PAX, Svět podle Prota | NOVÝ TERMÍN

14. 6. 2021 v 19.00 hodinDivadelní sálDivadelní balíček
Divadelní představení, které jste si zakoupili v rámci Divadelního balíčku. Z důvodu omezení kapacity jsou vstupenky již vyprodány.
Autor: Gene Brewer
Divadlo: STAGEARTCZ, Brno
Inscenace K-PAX možná o člověku, možná o mimozemšťanovi, nás nenechá klidnými a překvapí naprosto nečekaným vyústěním celého příběhu.

Divadelní hra vznikla na základě literární předlohy téhož autora. Nejvíce však román proslavilo filmové zpracování s Jeffem Bridgesem a Kevinem Spaceym. "Román K-PAX vyšel celkem v pětadvaceti zemích. Jeho divadelních zpracování jsem viděl desítky v Americe i Evropě, ale to, čeho jsem byl svědkem dnes ve Hvězdárna a planetárium Brno, je to nejlepší, co jsem v životě viděl.”
GENE BREWER 1.11. 2017

Divadelní hra poetickým způsobem a laskavým humorem pojmenovává globální neduhy naší společnosti a nejednou překvapí svou nečekanou přesností. Během představení budeme mít možnost ponořit se do hlubin lidských duší a nenásilným způsobem se tak dozvíme mnohé o nás samých.


AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ:

Návštěvníci musí dle vládních nařízení splňovat jednu ze tří podmínek „TNO“
(předložením Covid pasu nebo písemného potvrzení):
- 21 dní od první dávky očkování
- do 180 dní od prodělané nemoci COVID 19
- negativní POC antigenní test ne starší 72 hodin, nebo negativní PCR test ne starší 7 dní,
u dětí do 6 let není testování vyžadováno.

Více zde »»» https://covid.gov.cz/situace/kultura

Představení se uskuteční v divadelním sále. Počet obsazených míst nepřekračuje maximální povolenou, tj. 50% kapacitu sálu.
 
Hrají: Radim Fiala, Petra Špindlerová, Petr Halberstadt, Petr Bláha, Jakub Urbánek / Martin Siničák, Michal Bumbálek / Tomáš Milostný, Eva Novotná / Hana Halberstadt, Gabriela Štefanová
Režie: Petr Halberstadt
V prodeji od: 12. 10. 2020
Vstupné: 440, 400, 360, 300 Kč