Logo
 
 

Všem návštěvníkům divadel a koncertů

od 22. 11. 2021Informace k aktuálním vládním opatřením
Vážení návštěvníci kulturní centra TRISIA,

v souvislosti se zpřísněnými opatřeními, které vstupují v platnost od 22. 11. 2021, se pro mnohé z vás zkomplikuje návštěva našich akcí. Nastalá situace nás velmi mrzí, a proto vám v souladu s obchodními podmínkami nabízíme možnost výměny vstupenek za nabitou TRISIA CARD, na kterou vám bude nahrána částka odpovídající hodnotě vrácených vstupenek. Kartu můžete využít na většinu kulturních a vzdělávacích akcí v roce 2022, takže ji můžete brát jako investici do svého kulturního života nebo vzdělávání v následujícím roce anebo ji můžete využít jako vánoční dárek. Pokud patříte do jedné z tzv. ohrožených skupin (info naleznete v příloze ↗ ↗ ↗), bude vám v případě zájmu a po splnění podmínek vrácena částka v hotovosti.
Za kulturou bezpečně, aktuálně:

Návštěvníci starší 12 let musí dle aktuálních vládních nařízení platných od 22. 11. 2021 splňovat pro vstup jednu ze dvou podmínek „N-O“:

• prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce
• aplikace očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových, první u jednodávkových) musí uplynout nejméně 14 dní

U dětí mladších 18 let, osob s kontraindikací k očkování a u osob rozočkovaných (tzn. po první dávce v rámci dvoufázového očkování) lze k prokázání bezinfekčnosti použít RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.

Všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN / N95).


Za všechny komplikace se vám omlouváme, děkujeme za trpělivost a podporu.

Přejeme klidné a šťastné svátky a v nadcházejícím roce 2022 si udržte zdravý rozum a pevné zdraví.


TRISIÁCI