Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Délka představení 1 hodina 40 minut, 1 přestávka

Tarzan - král džungle

20. 6. 2015 v 16.00 hodinDivadelní sálRodinné divadlo
Taneční pohádkový příběh.
Šedesát dětí z Baletního studia při Moravském divadle Olomouc se promění v divoké tanečníky, aby divákům vylíčili příběh o Tarzanovi a zavedli je do říše zvířat, která je konfrontována se světem lidí.
Příběh inscenace začíná ztroskotáním lodi a konfrontací dvou rodin – lidské a gorilí. Náhle osiřelé dítě si přisvojí gorilí matka Kala. Z Tarzana vyroste vůdce gorilí smečky a pomyslný král džungle. Dosavadní dobrodružný život hlavního hrdiny se změní v okamžiku, kdy do jeho království zavítá vědecká expedice. Tarzan poznává nejen půvabnou Jane, ale také zlotřilého Claytona, který nehodlá gorily studovat, ale lovit a pak výhodně prodat.
Vedle napínavých scén je v inscenaci místo i pro vtip a nadhled. Diváky určitě zaujmou pestré, záměrně stylizované kostýmy, doprovodné projekce i hudba dvorních skladatelů světoznámého moderního cirkusu Cirque du Soleil, jako jsou Violaine Corradi, René Dupéré nebo Benoit Jutras.

Před začátkem představení a v průběhu přestávky můžete svůj umělecký zážitek doplnit zážitkem gastronomickým a vychutnat si sladké novinky hotelu Vitality.

Vstupné:
I. pořadí (řada 1-9) dospělý 300 Kč, dítě 200 Kč (bez slev)
II. pořadí (řada 10-17, balkon 21-23) dospělý 250 Kč, dítě 150 Kč, za každé další dítě 100 Kč,
III. pořadí (řada 18-20, balkon 24-26) dospělý 200 Kč, dítě 125 Kč, za každé další dítě 100 Kč,
IV. pořadí (řada 27-28 balkon) jednotná cena 100 Kč,
Režie: režisér a choreograf Robert Balogh