Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Recenze>> zobrazit
Kontakt Michaela Szlaurová
558 387 160
programy@trisia.cz
Délka představení 140 minut

Světáci

10. 10. 2016 v 19.00 hodinDivadelní sálDivadelní společnost Háta
Divadelní verze slavné české komedie.
Autor: Vratislav Blažek, Zdeněk Podskalský, Evžen Illín, Vlastimil Hála
Divadlo: Divadelní společnost Háta
Notoricky známá filmová hudební komedie Vratislava Blažka a Zdeňka Podskalského s písněmi Evžena Illína a Vlastimila Hály z roku 1969 trůní od své premiéry na špičce žebříčků nejoblíbenějších českých filmů. V divadelní úpravě a v režii Lumíra Olšovského se na jevišti objeví nejen stálice Divadelní společnosti Háta, ale i nové populární tváře.

Tři fasádníci od Velhartic pracují v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Chtějí si také užít, a proto se rozhodnou vzdělat se v oblasti společenského chování. Doufají, že v lepším podniku, jakým je grilbar Diplomat, stráví večer ve společnosti dam na úrovni jako opravdoví světáci. Zdá se, že vše probíhá podle plánu. Žádný z nich však netuší, na jakou trojici dam ve skutečnosti natrefili.

(Hecz)
Hrají: Gustav: Viktor Limr / Lumír Olšovský / Filip Tomsa, Tonda: Dalibor Gondík / Zbyšek Pantůček, Honza: Aleš Háma / Martin Zounar, Božka: Vlasta Žehrová / Olga Želenská, Zuzana: Ivana Andrlová / Jana Zenáhlíková, Marcela: Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková, Trčková: Miriam Kantorková / Vlasta Peterková, Profesor: Josef Oplt / Jan Přeučil, Pan A (zpěvák, Jaroušek, Kapitán, Hovorka, Prodavač): Petr Gelnar / Martin Sobotka, Pan B (zpěvák, Policista, Vrchní, Vašut, Milenec): Lukáš Pečenka / Pavel Vítek,
Režie: Lumír Olšovský
V prodeji od: 15. 2. 2016, 15.00 hodin
Vstupné: 440, 410, 380, 300 Kč
Rezervovat
Upozornění: Vstupenky na toto představení jsou již vyprodané.