Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Divadelní předplatné
Místo konání Divadelní sál
Parkování Zajištěno
Recenze>> zobrazit
Kontakt Mgr. Lucie Olszarová
558 387 162
kultura@trisia.cz
Délka představení 180 minut včetně přestávky

Chaplin

25. 5. 2017 v 19.00 hodinDivadelní sálDIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ
Divadelní hit, svěží rytmická inscenace, excelentní Matouš Ruml. Spletitý příběh "krále komiků", který měl velký dar najít v každé lidské situaci humor.
Autor: Pavel Khek, Lenka Smrčková
Divadlo: Městské divadlo Mladá Boleslav
Inscenace, kritikou ohodnocena jako jedna z nejlepších českých premiér v roce 2015, vzdává hold chaplinovské grotesce, tj. symbióze smíchu a pláči, satiry a smutku, sentimentu a sociální krutosti, vitalitě a konečnosti. Divácké ovace sklízí mladoboleslavský herecký soubor s talentovaným Matoušem Rumlem, který přesnými gesty, mimikou, gagy dává Chaplinovi navíc i vlastní individualitu.
Ale než budete mít příležitost kráčet spletitou cestou slavného filmového tvůrce Charlese Chaplina, něco vám prozradíme.  Víte, že prošel čtyřmi manželstvími, z posledního měl osm dětí? Že kvůli kauzám a konfliktům s justicí byl vyhoštěn z Ameriky? Že se sám zúčastnil soutěže napodobitelů Charlese Chaplina a skončil na třetím místě? „Matouš Ruml by jistě vyhrál!“ tvrdí v Divadelních novinách kritička Lenka Dombrovská. 
Hrají: Matouš Ruml, Petr Prokeš, Lucie Matoušková, Hana Marie Maroušková (původně Nina Horáková), Aleš Petráš, Svatava Milková, Petr Mikeska, Petr Bucháček, Roman Teprt, Karolina Frydecká, Tereza Rumlová, Dagmar Teichmannová, Marta Dancingerová, Sandra Černodrinská
V prodeji od: 20. 3. 2017, 15:00 hodin
Vstupné: 490, 470, 390, 250 Kč
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS.