Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Kontakt Mgr. Lucie Olszarová
558 387 162
kultura@trisia.cz
Délka představení 70 minut

Krasavice interkontinentální - Arte et Marte

27. 2. 2017 v 19.00 hodinDivadelní sál
Vstupenky ještě můžete zakoupit osobně na pokladně v pondělí 27. 2. 2017 v 9.00-17.00 a 18.00-18.45 hodin. Nebo elektronicky formou e-vstupenky. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Vstupenky s původním datem (24.2.) jsou platné. Změna termínu nastala  z důvodu účinkování Marthy Issové ve třetí řadě televizní show Tvoje tvář má známý hlas.
 
Autor: Martha Issová, Anna Polívková
Divadlo: La Fabrika
Klaunské duo na téma přátelství, jeho krásné i stinné stránky. Radost, sdílení, hravost, společná tvořivost a naslouchání, ale i závislost, řevnivost, shazování, vydírání. A všechno, co se někdy děje, i když si to nechceme přiznat.
Arte et Marte, to je Anna Polívková a Martha Issová. Jedna jako neodolatelná předlouhá sošná ubrečená nevěsta. Druhá jako malá myška, později v mužském přestrojení jako supermacho. Ale také dětská postava, která se v představení zeptá: „Když roztrhneš žížalu na dva kusy, jak to, že oba dva kusy žijí?“ Odpověď nám dají Krasavice interkontinentální takovou, že jak praví kritik: „Divák odchází z divadla a ještě pár hodin se nemůže přestat usmívat." (MF DNES)
Arte et Marte znamená také umění a boj, cit a energie. Dvě herečky, blízké kamarádky se rozhodly, že se pustí do boje s myšlenkou Lasici a Satinského. Pánové totiž tvrdili, že ženské komické duo nemůže existovat. Již samotná podstata ženské přirozenosti nedovolí osobě něžného pohlaví připustit, že by mohla být hloupější nebo snad dokonce ošklivější, než ta druhá. Přijďte se přesvědčit o opaku, neboť obě aktérky umění klauniády bravurně ovládají. Předvedou nejen obrovský smysl pro humor, ale i nevídané pohybové a hlasové kreace. Uvidíme tanec, postýlkovou scénku, přízemní akrobacii, pláč, řev, smích i zpěv.


(Olsz)
Hrají: Martha Issová, Anna Polívková
Režie: Michaela Pavlátová a kolektiv
V prodeji od: 1. 11. 2016, 15:00 hodin
Vstupné: 420, 390, 360, 300 Kč
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS.
Mohlo by Vás zajímat
18. 9. 2020