Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Parkování Zajištěno
Kontakt Mgr. Lucie Olszarová
558 387 162
kultura@trisia.cz
Délka představení 165 minut včetně přestávky

Ucpanej systém

22. 4. 2017 v 19.00 hodinDivadelní sál
„Proč Bůh sedí na střídačce...?“  Drsné obrázky ze společenského života spodiny podle povídek Irvina Welshe z knihy Acid House (Barevnej svět). Hra získala Cenu Alfréda Radoka za nejlepší inscenaci roku 2012, za nejlepší mužský herecký výkon a nominaci na Cenu Thálie pro Ivana Trojana.

Autor: Irvine Welsh
Divadlo: Dejvické divadlo
Herecky naprosto mimořádná divadelní hra diváky vtáhne brutálním humorem i obsahem. Obraz vyprázdněného světa a života antihrdinů na dně společnosti baví a vzápětí mrazí. Vulgární mluva vypravěče trochu děsí, ale rozhodně není fádní a nudná. To proto, že je v ní obsažen humor. Sice černý a cynický, ale jak jinak popsat skutečný život, který se taky s nikým nepáře. A který nám občas připomíná pravidlo, že ještě nikdy nebylo tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.
Diváci, kteří u nás inscenaci zhlédli již v roce 2015, jistě potvrdí, že hra navenek drsná není jen přehlídkou vulgarit, ale pod povrchem krásně a trefně popisuje vztahy mezi lidmi. Protože málo co je takové, jak to na první pohled vypadá.

Dejvické divadlo upozorňuje: „Nejsprostší inscenace v historii DD!“ Představení není vhodné pro diváky mladší 15 let.


(Olsz)
Hrají: Ivan Trojan, Jana Holcová, Miroslav Krobot, Václav Neužil, Hynek Čermák / Matěj Hádek, Jaroslav Plesl, Petr Vršek, Lenka Krobotová, Klára Melíšková, Martin Myšička / Pavel Šimčík, Martin Pechlát
Režie: Michal Vajdička
V prodeji od: 27. 2. 2017, 15:00 hodin
Vstupné: 540, 490, 440, 350 Kč
Rezervovat
Upozornění: U tohoto představení mají divadelní a koncertní předplatitelé předkupní právo. Na jednu předplatenku zakoupíte jednu vstupenku, a to s předložením permanentky na pokladně ve dnech 20. až 24. února 2017. Lze uplatnit také Benefit TŽ-MS.
Mohlo by Vás zajímat
6. 4. 2018
14. 5. 2018