Logo
 
 
Informace o akci

6 NEJ zajímavostí, které byste měli vědět o našem novém Divadelním předplatném

3 minuty čtení
Skvělá zábava a krásný umělecký zážitek se nedají měřit. Několik konkrétních údajů Vám ale může určitě trochu odhalit a více přiblížit nové Divadelní předplatné TRISIA 2017/2018.
1. NEJNÁROČNĚJŠÍ na převoz scény z Prahy do Třince (bus, möbl, tranzit) -  HAMLET. Zpracování Švandova divadla je dynamické a trvá 2 hodiny 20 minut. Patrik Děrgel méně mluví, více jedná.
2. NEJOBSAZENĚJŠÍ (31 tanečníků) - balet QUEEN The show must go on! Fredddie Mercuryho, jeho rodiče, členy kapely, smrt a dav fanoušků ve své choreografii představí soubor Moravského divadla Olomouc.
3. NEJOCEŇOVANĚJŠÍ - KORESPONDENCE V+W, díky režisérovi, hercům i moudrému humoru Voskovce a Wericha získala prestižní ceny, včetně Ceny Alfréda Radoka za inscenaci roku a Českého divadla za nejpozoruhodnější umělecký počin.
4. NEJMLADŠÍ (nejsoučasnější) - PODIVNÝ PŘÍPAD SE PSEM s premiérou v Divadle Kalich roku 2015.  Knižní předloha se hned po svém vydání v roce 2003 stala bestsellerem.
5. NEJVESELEJŠÍ - mladoboleslavská divadelní komedie MUŽI V OFFSIDU, od roku 2007 se odehrála již 170. repríza!
6. NEJMÉNĚ slov (3), ale naopak mnoho různých podob sdělení myšlenek, příběhů a originálních scénických nápadů - pantomimické představení SÓLO. Talent Radima Vizváryho je tak velký, že jej dobře uvidíte i z 28. řady na balkoně.
Chyťte si svá místa včas! Těšíme se na shledanou s Vámi v hledišti. ››› http://bit.ly/DivadelníPředplatné
Mohlo by Vás zajímat
11. 3. 2018
15. 3. 2018