Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Divadelní předplatné
Místo konání Divadelní sál
Parkování Zajištěno
Kontakt Mgr. Lucie Olszarová
558 387 162
kultura@trisia.cz
Délka představení 130 minut včetně přestávky

QUEEN - The show must go on!

15. 11. 2017 v 19.00 hodinDivadelní sálDIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ
Příběh o Freddiem Mercurym - rockové legendě. Na libretu olomoucké baletní inscenace spolupracoval zpěvákův osobní asistent Peter Freestone.
Autor: Robert Balogh
Divadlo: Moravské divadlo Olomouc
Na začátku představení se na jevišti objeví malý Farrock  Bulsara v náručí svých rodičů. Na střední škole zakládá kapelu QUEEN. Zažije slávu a vše, co k ní patří (i samotu a neschopnost najít pravou lásku). Setkává se s operní pěvkyní Montserrat Caballé, je to vysněný a inspirující okamžik. Přichází ale nemoc, Freddie Mercury se ocitá v objetí smrti. Hudba kapely Queen je oslnivá, vynalézavá, fantaskní i zábavná. Balet geniálně vyjadřuje příběh a city Freddieho Mercuryho. Na scéně tančí rodiče, členové kapely, přítelkyně, přítel, Montserrat, davy fanoušků a smrt. Nejznámější hity pouštěné z nahrávky se dokonale snoubí s choreografií Radka Balogha.

Hrají: Ivo Jambor / Lukáš Cenek, Ema Krajčírová / Sylva Pospíšilová, Peter Ondrka / Paul Oliver, Karolina Zarach / Dita Salayová, Yui Kyotani / Emily Smith, Natalia Polak / Jelena Iliina, Paul Oliver / Michal Priessnitz, Damani Campbell Williams / Peter Ondrka, Ján Kočík, Dmitrij Savakov, Benjamin Cook, Emily Smith / Yui Kyotani, Yui Kyotani / Karolina Zarach
Režie: Robert Balogh
V prodeji od: 25. 9. 2017, 15:00 hodin
Vstupné: 490, 470, 390, 300 Kč
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS.
Mohlo by Vás zajímat
5. 10. 2021