Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Divadelní předplatné
Místo konání Divadelní sál
Parkování Zajištěno
Kontakt Mgr. Lucie Olszarová
558 387 162
kultura@trisia.cz
Délka představení 120 minut

Hoří, má panenko!

7. 4. 2018 v 19.00 hodinDivadelní sálZMĚNA V DIVADELNÍM PŘEDPLATNÉM
ZMĚNA PROGRAMU V RÁMCI DIVADELNÍHO PŘEDPLATNÉHO. Přes veškeré úsilí a dlouhá jednání z důvodu změn v obsazení ve hře Muži v offsidu neposkytlo Městské divadlo Mladá Boleslav vyhovující termín v této divadelní sezoně. Věříme, že z představení Hoří, má panenko budete odcházet spokojeni.

Autor: Miloš Forman, Jaroslav Papoušek, Ivan Passer, Vladimír Morávek
Divadlo: Východočeské divadlo Pardubice
Téměř kompletní pardubický ansámbl včetně kapely vnese diváky do atmosféry 60. let a jejich hitů. Postavy hry si ale kromě tance užijí i neplánovaných problémů. Muži se hádají se svými ženami, pijí a perou se, předvádějí a podezírají. Tombola je rozkradená, volba nejkrásnější dívky plesu je směšná fraška a adeptky na miss se stydí a utíkají… A k tomu všemu požár! Sarkastický humor nešetří nikoho a nic. Odkrývá lidskou aroganci i prázdné fráze, kterými se kde kdo zaštiťuje.
Hrají: PŘEDSEDA - Zdeněk Rumpík; LUBĚNA, jeho žena - Jindra Janoušková; SMAŽ Ladislav, jednatel - Petr Dohnal; SMAŽOVÁ, jeho neteř - Veronika Čermák Macková j. h.; František HODNĚ, fotbalista, její přítel - Josef Pejchal; MALINA Josef, pořadatel - Milan Němec; MALINOVÁ Marie, jeho žena - Ludmila Mecerodová; OKÁPEK Karel, předseda výběrové komise - Jiří Kalužný; OKÁPKOVÁ Marie, jeho žena - Lída Vlášková; ŠIMORDA Dušan, člen výboru - Alexandr Postler; ŠIMORDOVÁ Jiřina, jeho žena - Dagmar Novotná; ŠIMORDOVÁ Růžena, jejich dcera - Martina Sikorová; KÝBL Jaroslav, člen výběrové komise - Jan Musil; ZMĚŤ Václav, člen výběrové komise - Martin Mejzlík; ZMĚŤOVÁ Liduna, jeho žena - Martina Mejzlíková; MANČALA Jan, člen výboru - Tomáš Lněnička; MANČALOVÁ Jaruna, jeho žena - Romana Chvalová; MÁDLE Alois, bývalý předseda sboru - Vlastimil Čaněk j. h.; LAMR Josef, nejstarší člen sboru - Jan Hyhlík; MÍLA, číšník - Radek Žák; SRNA Bohumil, nový člen sboru - Josef Láska; POVÝŠILOVÁ Marie, kamarádka Bohunské - Eliška Dohnalová j. h./Barbora Goldmannová j. h.; BOHUNSKÁ - Barbora Haláková j. h.; MATĚJÍČKOVÁ - Marie Kopecká j. h.; HOSTÉ NA PLESE - Lucie Ptáčková, Vladimír Chmelař, Lukáš Kopecký a David Hovorka; KAPELA ŠKÉŘOVANKA - Radek Škeřík j. h. / Jiří Kožnar j. h., Milan Boháč j. h. / Tomáš Mucha j. h.; I. ZPĚVAČKA - Milena Dobrovolná j. h.; II. ZPĚVAČKA - Karla Kotalová j. h.;
Režie: Petr Novotný
V prodeji od: 19. 2. 2018, 15:00 hodin
Vstupné: 250, 390, 470, 490 Kč
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ a MS.
Mohlo by Vás zajímat
12. 11. 2019
19. 11. 2019