Dorota Barová TRIO

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

25. 9. 2022 v 18.00 hodin

KDE

Divadelní foyer

CHCI VSTUPENKY

Koncertní podzim 22
BENEFIT TŽ-MS

Tři roky po debutovém a Andělem oceněném sólovém debutu „Iluzja“, vydává třinecká rodačka Dorota Barová svoje druhé autorské album a přijede nám ho představit také do Třince.

Violoncellistka a zpěvačka je vedle své úspěšné sólové dráhy známá především z dua Tara Fuki, jazzové kapely Vertigo či projektu členů kapely Korben Dallas, Tugriki, a také je stálou členkou kapely Anety Langerové. Na albu DOTYK přináší kolekci nových autorských písní a textů, které nahrála v triu s kytaristou Miroslavem Chyškou (Illustratosphere, J.A.R., Sexy Dancers) a baskytaristou Milošem Klápštěm (Aneta Langerová, MarZ, Janoušek-Wroblewski Quartet, Beata Hlavenková). Celé album je nazpívané v polštině a kromě jejích vlastních textů je na něm také zhudebněná báseň oblíbeného polského básníka Krzystofa Kamila Baczyńského, jedním textem přispěla polská autorka a novinářka Teresa Drozda. Svojí intimní náladou a rafinovanou jednoduchostí nové album volně navazuje na předchozí Iluzju. 

Dotyk získal cenu Jantar za rok 2021 v kategorie populární hudba a nominaci na cenu Anděl v kategorii jazz.

"Každopádně jde o zážitek, který vás přiková k zemi a roztančí vaši duši. Dorota Barová má cit po míchání žánrů, ale její hlavní síla je zpěv nabitý emocemi." Jan Mazura, ČRo Vltava

Trio vystupuje v sestavě:

Dorota Barová - zpěv, violoncello

Miroslav Chyška - el. kytara

Miloš Klápště - baskytara, zpěv

 

Prodej předplatného začíná 6. 6. 2022. Pořiďte si svou novou předplatenku už v červnu za zvýhodněnou cenu. Informace o cenách naleznete zde a detaily ohledně přihlášení vám ochotně sdělíme na pokladně v otevíracích hodinách anebo napište email a my vás kontaktujeme zpět. Děkujeme.

Těšíme se na shledanou v hledišti. :-)


Sdružené události

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Zpíváme a tančíme s Míšou

14. 10. 2022 v 17.00 hodin

Mimjové ǀ nový termín

29. 10. 2022 v 15.00 hodin

Kabát Tour 2022

29. 10. 2022 v 20.00 hodin

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA