Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání náměstí Svobody
Kontakt Michaela Szlaurová
558 387 160
programy@trisia.cz

Velikonoční jarmark

14. 4. 2019 od 10.00 do 18.00 hodinnáměstí Svobody
Pojďte oslavit květnou neděli tradičním Velikonočním jarmarkem na náměstí Svobody! Načerpat inspiraci na jarní ozdoby, nakoupit dobroty pro své blízké, vyrobit si něco pro radost, poslechnout dobrou muziku nebo se vydat se svými dětmi na pohádkovou cestu plnou dobrodružství... to vše patří k oslavám jara – Velikonocům.
10.00
Zahájení Velikonočního jarmarku
Moderátorka během celého programu představí zvyky na Těšínsku, účinkující a nabídku prodejních stánků. Rodiny s dětmi pozve na kreativní dílničky, které budou k dispozici po celý den.

12.3013.30
Kapela Lipka
Moto této gorolské kapely zní: „Kde je Lipka, tam je vždy velmi příjemně.“ Jejich písně v sobě nesou tradici a kořeny našich předků. Zúčastňuje se celostátních i zahraničních soutěží, ve kterých získává přední místa. Nahrála dvě CD, natočila program pro ČT a TV Katowice.   

14.0014.30
Ukvokaná slepičí pohádka (Divadlo Smíšek)
Dvoučlenné loutkoherecké divadlo vystupuje v mateřských či základních školách a kulturních centrech již několik let. Výrazným prvkem pohádky založené na známém příběhu o slepičce a kohoutkovi jsou lidové písně, např. Travička zelená nebo Prší, prší.

15.0015.45
Kapela 432 Hz
Kapela z podbeskydí, naladěná na harmonickou frekvenci 432 Hz, ve své tvorbě mísí prvky melodického folku-rocku a progresive-art-rocku. V kraji si získávají fanoušky různých hudebních žánrů.

16.4017.00
Třinečtí talenti společně s Tomášem Kočkem
Žáci Soukromé základní umělecké školy Třinec vystoupí pod vedením Radka Morcinka.
U příležitosti Velikonočního jarmarku jsme pro ně připravili možnost zazpívat si společně s Tomášem Kočkem a jeho orchestrem.

17.00
Velikonoční přání primátorky města Třince Věry Palkovské

17.1018.00
Tomáš Kočko & ORCHESTR
Tomáš Kočko je moravský písničkář, zpěvák, skladatel, aranžér a režisér. Účinkoval v pražských a brněnských muzikálech Jesus Christ Superstar, Hair a West Side Story. Inspirován tradiční moravskou hudbou objíždí Tomáš Kočko & ORCHESTR Evropu od Ruska až po Irsko, hraje na festivalech folklórních, folkových, rockových i metalových. Také třineckému publiku se představí s pestrým nástrojovým obsazením: kytara, mandolína, zobcové flétny, viola, housle, perkuse, kontrabas, cimbál a bicí.

VELIKONOČNÍ NADÍLKA
Při zakoupení 2 libovolných vstupenek na pohádku Jája a Pája získáte 1 dětskou vstupenku na představení Tatínek není k zahození ZDARMA.
Platí pouze v den konání Velikonočního jarmarku.

Pokladna předprodeje bude otevřena od 10.00 do 17.00 hodin.
(Szl)

Mohlo by Vás zajímat
30. 4. 2021