Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání náměstí Svobody

Rampa, kytarový workshop, koncert rockové kapely (3 v 1)

6. 8. 2020 v 14.30 hodinnáměstí SvobodyTŘINECKÉ KULTURNÍ LÉTO
Kola a freestyle koloběžky - exhibice s lekcí triků pro vás, kytarový workshop pro začatečníky a koncert pro všechny milovníky rocku! To je nabité čtvrteční odpoledne na náměstí Svobody.
MINIRAMPA VSA Xtreme
Vystoupení profesionálních sportovců BMX (kola) a freestyle scooter (koloběžky) v minirampě, to je ukázka toho nejlepšího z populárních letních extrémních sportů (www.vsaxtreme.cz). Součástí show bude také „škola ježdění“ pro vás. Každý, začátečník i pokročilý, si bude moci tyto sporty vyzkoušet za doprovodu profesionálů. Sportovní vybavení, včetně chráničů, bude dezinfikováno k vypůjčení.

KYTAROVÝ WORKSHOP S JAKUBEM SOLOWSKIM
Naučit se hrát oblíbenou píseň během chvilky, přitom nikdy předtím nedržet kytaru v ruce a neumět stupnice? Kytarista Jakub Solowski, známý z hokejových zápasů třineckých Ocelářů, ví a prozradí vám, jak na to. Pro ukázku nebo jen tak k poslechu zahraje také známé kytarové evergreeny i něco ze své tvorby. Vezměte si s sebou vaši kytaru nebo ukulele

KONCERT KAPELY O.S.G.
Těšit se můžeme také na koncert třinecké kapely O.S.G. Uslyšíte nejen hity Erica Claptona, Black Sabbath, Progress2 nebo Turbo, ale i písničky o lidech a věcech, kteří jsou spjati s hutnickým městem, např. Lyžbické lampy. Kapela, ve složení Jarda Pikoř (bicí), Láďa Kunz (basa a zpěv), Mirek Mohel (kytara a zpěv), Marek Džupin (kytara a harmonika), zve všechny milovníky melodického rocku. 
   
Mohlo by Vás zajímat
15. 5. 2020