Logo
 
 

Kafe u Osmanyho - Bude dnes opravdu VENKU! :-)

23. 6. 2021 v 19.00 hodinTřinec v 90 dnech - LETNÍ SCÉNA - Městský stadion STARS v Třinci
Vaše vstupenky na originální talkshow zůstávají v platnosti. Čeká vás 90 minut neuvěřitelných historek ze života populárního módního návrháře kubánského původu.
Osmany Laffita odhalí i to, co mělo zůstat utajeno!
Utajeno není, že Osmany Rodriguez Laffita se narodil 3. října 1965 v Havaně, vystudoval uměleckou akademii San Alejandro v Havaně, poté pracoval jako redaktor kubánského módního časopisu, jeho tetou byla zpěvačka kubánské lidové hudby Celina González. V roce 1987 se přestěhoval do Československa. Je uveden v Who is Who 21. století za své zásluhy v české módě. Své kolekce předvádí v New Yorku, Paříži, Miami a mnoha dalších městech. Pořad moderuje Eva Decastelo, jako host účinkuje sopranistka Michaela Gemrotová (nominována na cenu Thálie za muzikál Evita).


Plánování termínů a omezení divácké kapacity je výrazně ovlivněno současnou epidemiologickou situací. Uskutečnění jednotlivých akcí se bude odvíjet od platných vládních opatření* a aktuálních meteorologických podmínek. Za nepříznivého počasí budou představení přesunuta do divadelního sálu. Z důvodu omezení kapacity jsou nyní bohužel některá představení vyprodaná. Dojde-li ovšem k dalšímu očekávanému uvolnění restrikcí a souvisejícímu zvýšení kapacity sálů, budou na jednotlivá představení uvolněna další místa. O nových termínech akcí i dalších informacích o obsazenosti u jednotlivých představení vás budeme postupně informovat. Prosíme, sledujte nás.

* Návštěvníci musí dle vládních nařízení splňovat jednu ze tří podmínek „TNO“
(předložením Covid pasu nebo písemného potvrzení):
- 21 dní od první dávky očkování
- do 180 dní od prodělané nemoci COVID 19
- negativní POC antigenní test ne starší 72 hodin, nebo negativní PCR test ne starší 7 dní,
u dětí do 6 let není testování vyžadováno.

Vstupné: 310, 270 Kč
Mohlo by Vás zajímat
30. 4. 2021
1. 6. 2021