Logo
 
 

Slovácko sa nesúdí

25. 7. 2021 v 20.00 hodinTřinec v 90 dnech - LETNÍ SCÉNA - Městský stadion STARS v Třinci
Humorné i drsné příběhy slováckého „kronikáře“ Zdeňka Galušky nejen o vínu a slivovičce, ale taky o lidech, kteří jdou do všeho naplno, doprovází cimbálová muzika Lašár z Velkých Pavlovic. Pro diváky je připraven košt vína!

Kompletní aktualizovaný program festivalu Třinec v 90 dnech naleznete v příloze vpravo nahoře.  ↗ ↗ ↗
„Naším úmyslem je přenést diváka do slováckého sklepa, kde Zkušený, jeho Galánečka a jejich synovec Mladý sedí společně s diváky nad bezedným džbánem vína. A povídá se. A s množstvím vypitého vína nabírají historky na fantastičnosti. A zajídá se špekem. A letní večer je příjemně vlahý. A do srdce vstupuje radost.“ říká Filip Nuckolls, režisér Divadelního spolku Kašpar.

 
Místo konání:
1. Městský (atletický) stadion STARS v Třinci, zastřešená tribuna, vchod od starého zimního stadionu.
2. V případě nepřízně počasí divadelní sál TRISIA. O této situaci budeme informovat nejpozději do 12.00 hodin v den konání akce na těchto stránkách a facebooku TRISIA.

Prodej vstupenek:
1. pokladna TRISIA: pondělí  a čtvrtek 9.00-12.00, 12.30-16.00,
2. on-line  (viz níže tlačítko "rezervovat"),
3. na místě: hodinu před akcí.

Usazení:
volné (nečíslované hlediště)

Občerstvení:
zajišťuje CaféMaroszek ve svém BearBoxu umístěném přímo v areálu. V nabídce je trvale čepovaná kofola a další nealko nápoje, káva vlastní značky SanPietro, pivo vlastní výroby BARABA, pochutiny nebo třeba také pečené nanuky nebo mini zákusky dle aktuální nabídky, k jídlu pak grilovaná klobása.

Na kulturu bezpečně:
Návštěvníci musí dle vládních nařízení splňovat jednu ze tří podmínek „TNO“ (předložením Covid pasu nebo písemného potvrzení):
- Očkování - 14 dní od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín)
- Do 180 dní od prodělané nemoci covid-19
- Negativní POC antigenní test ne starší 72 hodin, nebo negativní PCR test ne starší 7 dní, u dětí do 6 let není testování vyžadováno

Vstup s rouškou.


Podrobnosti o všech letošních letních akcích najdete zde >> https://www.trisia.cz/festivaly-a-jarmarky-56.html?item.id=1261&do[load]=1
Vstupné: 250 Kč
Mohlo by Vás zajímat
30. 4. 2021
1. 6. 2021