Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání náměstí Svobody
Kontakt Bc. Lucie Šloufová
558 387 161
deti@trisia.cz
Délka představení 180 minut

Prázdninová párty!

30. 6. 2017 v 17.00 hodinnáměstí SvobodyTřinecké kulturní léto
Taneční show, interaktivní zábava s dinokamarády, skvělá hudba, osvěžující drinky a spooousta zmrzliny! Napadá Vás lepší způsob, jak si vychutnat příchod nejlepšího období v roce? Užijte si to s námi!
DINOSHOW PRO NEJMENŠÍ
Víte, jak vypadal Stegosaurus,  Triceratops nebo Acherontisuchus? Od 17.00 hodin se to dozvíte od Dinouše a Trejsi! Děti si zatančí, zasoutěží, seznámí se s jednotlivými druhy dinosaurů a jejich způsobem života. Dozví se třeba, že některé druhy byly velké jako celé naše náměstí Svobody a mnoho dalších zajímavostí. A to vše samozřejmě s velkou dávkou zábavy!

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ
Víte o tom, že Třinec má jedny z nejlepších tanečníků Street Dance v republice? A že to jsou členové skupiny BCC při DDM Třinec? Na zmiňovaném mistrovství vybojovali junioři i dospělí 3. místo a vy je uvidíte v jejich taneční show zhruba od 18.00 hodin. Doplní je šikovné a talentované mažoretky a roztleskávačky DDM Třinec. A my je alespoň pohupováním v bocích společně podpoříme při jejich open air vystoupení.

NOISYPOTS ROZPROUDÍ TŘINEC
O vyvrcholení Prázdninové párty se postará držitel tří cen Anděl (klávesista již zaniklé třinecké kapely Charlie Straight) a pianista roku 2014 Michal Šupák s projektem Noisy Pots.  Spojení dokonale naladěných kýblů, plechovek a kuchyňských hrnců s moderní elektronikou skvěle funguje. Energická smršť v podání Noisy Pots  Vás dokonale připraví na příchod prázdnin!

SOUTĚŽ Milujeme léto! #Milujeme léto
Na Prázdninové párty vyhlásíme celoprázdninovou sdílecí soutěž Milujeme léto! At´ jste jen sami za sebe, celá rodina nebo třeba parta přátel –  vyfoťte se na dovolené u moře, na horách, roadtripu nebo na návštěvě u babičky. Připojte k fotce hashtag  #MilujemelétosTRISIA a fotky veřejně sdílejte na facebooku nebo na instagramu a ujistěte se, že nás sledujete buď na naší facebookové stránce TRISIA, nebo na instagramovém účtu trisia_trinec, nebo nejlépe všude. Deset nejoriginálnějších, nejkreativnějších či nejvtipnějších z Vás odměníme atraktivními cenami.

Tak se ukažte a odvažte! Těšíme se na Vás!

Vstupné: ZDARMA
Upozornění: V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do společenského sálu TRISIA, a.s.
Mohlo by Vás zajímat