Indiáni ze šuplíku

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

květen 2022

KDE

Divadelní sál
Pohádkové jaro 22

Originální představení Divadla Láryfáry, určené dětem i dospělým, plné indiánských písniček a rituálů. Napínavý příběh o třech dospělých kamarádech, kteří se odváží vrátit do časů dětství a stanou se opět statečnými indiány z kmene Apačů.

Také jste někdy bojovali s luky a šípy, krotili koně, sbírali skalpy, stopovali divokou zvěř, kouřili dýmku míru a tančili kolem totemu? Jestli ne, my vás to naučíme!

Pohádka je určená pro děti předškolního věku (od čtyř let) a děti základních škol (1.-4.tř.).

«Motto: „Přísahám, že má ústa budou říkat vždycky pravdu“»

Vzkazy od diváků

Dobrý den,
učím asi 23 let a dnes jsem byla s prvňáčky v Čáslavi na Vašem představení „Pohádka o třech námořnících“. Nedá mi to a musím Vám napsat, že za celou dobu „učitelování“ jsem lepší divadlo neviděla. Opravdu jsem se bavila, děti byly nadšeny, byl to pro mě po dlouhé době obrovský zážitek. V příštích kulturních nabídkách si ohlídám, abych o Vás nepřišla. Moc Vám děkuji a přeji hodně úspěchů.
Hana Štainerová, ZŠ a MŠ Potěhy, p. Tupadly

Dobrý den,
dnes jsem byla se synem na Vašem představení O třech námořnících v KC 12, a protože jsme doposud neviděli úžasnější představení, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za neuvěřitelné herecké výkony, skvělou choreografii a ještě lepší atmosféru. Dlouho jsme se tak nezasmáli. Přejeme celému Vašemu souboru hodně úspěchů a spokojených diváků. My k nim rozhodně patříme, těšíme se na další setkání...
S pozdravem Marta Poláková


Sdružené události

Jarmila Vlčková a Pavlína Jurková
Jarmila Vlčková, Lukáš Jurek, Pavlína Jurková
55 minut bez přestávky
Mgr. Lucie Olszarová
558 387 162
kultura@trisia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Kouzla skřítků

březen 2022

Mimjové

20. 3. 2022 v 15.00 hodin

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA