Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Koncertní předplatné
Místo konání Divadelní sál
Kontakt Ing. Zuzana Ruszová
558 387 122
reklama@trisia.cz

FRAGILE

27. 11. 2019 v 18.00 hodinDivadelní sálSlovenská vokální skupina | Koncertní předplatné
Populárních osobnosti zazpívají a capella známé rockové, popové i jazzové hity.
FRAGILE je slovenská vokální skupina složená z populárních osobností, známých z různých televízních seriálů, divadelních, muzikálových produkcí nebo TV show. Bez použití hudobních nástrojů, teda a cappella, skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity světových umělců. I když se v jejich repertoáru nájdou také skladby velikánů jakými jsou Bach nebo Chopin, jejich najvětší předností jsou tituly současné populární hudby. Hitům světových autorů a interpretů dávají svou kreativitou a hravostí novou tvář.
Jejich představení jsou plné nejen výborné hudby, ale také skvělého humoru, díky kterému zažijete neopakovatelný večer plný jedinečné zábavy.

Vokální skupina Fragile patří nejen ke slovenské, ale bez nadsázky i k evropské špičce. Věnují se interpretaci známých světových rock - pop - hitů v působivých a velmi zajímavých originálních a cappella aranžmá – bez hudebních nástrojů. Všechno co uslyšíte je opravdu tvořeno jen hlasem a ústy interpretů v komorním a cappella provedení. Čistě vokální, jisté instrumentální prvky se v jejich hlasech uplatňují jako rytmická opora.

Fragile tvoří: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Alternujícími členy skupiny jsou: Peter Lacho, Martin Klempár, Daniela Tomešová, Karolína Majerníková a Anabella Mollová.

www.fragile.sk

(Rusz)
Vstupné: Již brzy v prodeji.
Upozornění: Na tuto akci lze uplatnit Benefit TŽ - MS.