Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Parkování Zajištěno
Délka představení 120 minut

NO NAME

17. 10. 2014 v 19.00 hodinDivadelní sálAcoustic tour 2014
Akustický koncert kapely NO NAME spustil lavinový efekt

Kapela NO NAME si před časem splnila další muzikantský sen - zahráli své skladby v akustické verzi na koncertě, který odvysílala hudební televize Óčko . Toto zpestření jejich hudební kariéry ale spustilo nečekaný zájem pořadatelů o takový koncertní program!
„Akustické verze našich písní jsme si nechávali na správný čas , protože jsme takové zpracování naší hudby považovali za jakousi (patronu), kterou je možné v rámci kariéry vypálit málokrát . No a počkat si na ten správný moment se vyplatilo,“ říká spokojeně lídr skupiny Igor Timko.

Skupina obdržela mnoho nabídek z různých koutů Čech a Slovenska a najednou byl z toho velký, ale velmi příjemný problém: kam v koncertním kalendáři vtěsnat takové turné, když kapela má své koncertní aktivity naplánované i dva roky dopředu? „Nakonec se nám podařilo uspokojit 21 nabídek a ty koncerty odehrajeme v tomto roce,“ upřesňuje Igor. První tři z nich už NO NAME odehrály začátkem roku (Brno, Plzeň, Uherský Brod) a skvělé ohlasy fanoušků a vyprodané prostory je jen utvrdily v tom, že to bylo dobré rozhodnutí.

Všichni členové se jednohlasně shodli: „Na tomto programu jsme pracovali téměř půl roku, proto jsme rádi, že to diváci oceňují a že se naše akustické koncerty vyprodávají! Těšíme se na Vás!“

Obsazení:
Igor Timko – zpěv
Ivan Timko – bicí a zpěv
Dušan Timko – kytara a zpěv
Roman Timko – kytara a zpěv
Vilo Gutray – basová kytara a zpěv
Zoli Sallai – klávesy a zpěv
Vstupné: 390 Kč, v den konání 440 Kč
Rezervovat