Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Délka představení 100 minut

Velký příběh o lásce | PŘESUNUTO NA 6. ÚNORA 2022

19. 12. 2021 v 17.00 hodinDivadelní sálPěvecký sbor Ireny Szurmanové | AKCE V PRONÁJMU
Koncert Pěveckého sboru Ireny Szurmanové s názvem Velký příběh o lásce se za poslední roky stal nedílnou kulturní součástí adventu v Třinci. Přijďte se naladit na Vánoce v doprovodu komorního orchestru složeného ze členů Janáčkovy filharmonie Ostrava.
Protože se v loňském roce vystoupení kvůli covidové situaci nemohlo uskutečnit, o to větší očekávání Velký příběh o lásce přináší letos. Jde o kompaktní celek hudby, písní a mluveného slova, které dohromady tvoří vyprávění toho největšího příběhu lidských dějin. Příběhu, který si celý svět připomíná právě v čase Vánoc. Pěvecký sbor se sólisty vystoupí opět za doprovodu komorního orchestru složeného z členů Janáčkovy filharmonie a absolventů Janáčkovy konzervatoře Ostrava. Mluvené slovo přednesou herci Miroslav Etzler a Eva Kodešová.

www.hudbajedar.cz

Za kulturou bezpečně, aktuálně:

Návštěvníci starší 12 let musí dle aktuálních vládních nařízení platných od 22. 11. 2021 splňovat pro vstup jednu ze dvou podmínek „N-O“:

• prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce
• aplikace očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových, první u jednodávkových) musí uplynout nejméně 14 dní

U dětí mladších 18 let, osob s kontraindikací k očkování a u osob rozočkovaných (tzn. po první dávce v rámci dvoufázového očkování) lze k prokázání bezinfekčnosti použít RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.

Všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN / N95).

Více k aktuálním opatřením v kultuře zde »»» https://covid.gov.cz/situace/kultura

DĚKUJEME, ŽE VYUŽÍVÁTE TESTOVACÍHO MÍSTA U OD PRIOR (PO-PÁ 7.30-19.00 a SO-NE 9.00-17.00).
V prodeji od: 18. 10. 2021
Vstupné: 250 Kč, 300 Kč