Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Pořadatel Ivo Sysala
Délka představení 120 minut

Spirituál kvintet

28. 11. 2014 v 18.00 hodinDivadelní sálAkce v pronájmu
Spirituál kvintet je nejstarší a dnes již legendární česká folková skupina. Od roku 1960, kdy Spirituál kvintet vznikl, se stal nedílnou součástí naší kulturní scény, stálicí, jakou jistě zaznamenal každý milovník nejen folkové hudby.
Spirituál Kvintet roku 2014 to je Jiří Tichota, Dušan Vančura, Zdena Tichotová, Jiří Cerha, Veronika Součková, Jiří Holoubek a Pavel Peroutka. Uslyšíme nejen známé, již téměř zlidovělé písně, ale i novinky z alba Čerstvý vítr. Koncert pořádá sdružení Filadelfie – Přístav Oldřichovice, které podporuje náhradní rodinnou péči. Výtěžek tohoto benefičního koncertu bude věnován na výstavbu nového domu pro začínající pěstounskou rodinu. Součástí benefice bude i prodejní výstavka výrobků dětí z pěstounských rodin. Svou účastí tak můžete přispět k tomu, aby několik dalších opuštěných dětí našlo svou novou rodinu.
Koncert se koná pod záštitou starostky Třince RNDr. Věry Palkovské.
Vstupné: 300 Kč
Upozornění: Koncert pořádá sdružení Filadelfie – Přístav Oldřichovice, které podporuje náhradní rodinnou péči. Výtěžek tohoto benefičního koncertu bude věnován na výstavbu nového domu pro začínající pěstounskou rodinu.
SPONZOŘI