Logo
 
 
Informace o akci
Předplatné Koncertní předplatné

Koncertní předplatné

sezona 2015/2016
Program koncertního předplatného „Kruh přátel hudby“ pro sezonu 2015/2016
Koncertní předplatné „Kruh přátel hudby“ pro sezonu 2015/2016

Koncerty, které jsou v rámci předplatného jsou označeny stejnou ikonou jako na fotografii divadelního sálu viz výše.

5. 9. 2015
Svatováclavský hudební festival - Kühnův dětský sbor
Významný umělecký kolektiv založený roku 1932, jenž mimo jiné vystupoval v milánské La Scale či v Carnegie Hall v New Yorku. S více než 600 členy je největším sborem v České republice.
Prof. Jiří Chvála – sbormistr, Jan Kalfus – varhany.

20. 10. 2015
Fragile – slovenská vokální skupina
Slovenské vokální seskupení, které v současnosti doprovází Richarda Müllera na jeho československém turné. Skupina interpretuje světové hity napříč žánry v jedinečném aranžmá, bez hudebního doprovodu.

9. 12. 2015
Štěpán Švestka - violoncello, looper, harmonizér
CELLOMÁNIE & VIRTUÓZNÍ SHOW S ORIGINÁLNÍMI ZVUKOVÝMI EFEKTY.
Hudebník reprezentující mladou generaci kombinuje hru na violoncello s efekty looperu a harmonizéru. Klasické Vivaldiho Čtvero ročních dob či populární  Don´t Worry Be Happy zazní v originální úpravě.

7. 1. 2016
Novoroční koncert  - Edita Adlerová
George Gershwin - Muž, který neodešel
V rámci jedinečného projektu české mezzosopranistky budou uvedena převážně díla světoznámého skladatele George Gershwina. Program zaujme netradičním obsazením, které nabídne neotřelý zvuk a souhru.

23. 2. 2016
Jaroslav Svěcený, Julie Svěcená
Otec Jaroslav a dcera Julie Svěcení, odehrají virtuózní skladby autorů W. A. Mozarta, L. V. Beethovena, J. Brahmse, D. Šostakoviče a dalších. Protagonisty doprovodí klavírista Václav Mácha.

3. 6. 2016
Cantarina Clarinete
„zpívající klarinety“ Kvarteto mladých klarinetistek
Hana Tauchmanová, Jana Lahodná, Jana Černohouzová a Věra Kestřánková tvoří atraktivní klarinetové seskupení, které vedle nejznámějších klasických skladeb zahraje i vlastní provedení populárních písní.

Bonusový koncert pro předplatitelé
5. 5. 2016
Třinecké hudební jaro
Janáčkova filharmonie Ostrava - Movie Night III.
Janáčkova filharmonie Ostrava uvede pod taktovkou dirigenta Petra Šumníka nestárnoucí melodie české i světové filmové hudby 20. století. 

VÝHODY PŘEDPLATNÉHO

• Po celý rok máte zajištěno své stálé a oblíbené místo.
• Až 40% sleva proti cenám vstupenek ve volném předprodeji. Seniorům, studentům i dětem poskytujeme slevu (viz ceny).
• Předplatenka je přenosná v rámci své kategorie („senior/student/dítě/dospělý/ZTP“). Můžete ji darovat nebo půjčit jiné osobě.
• Držitelům průkazu ZTP a ZTP/P i jejich průvodcům poskytujeme 50% slevu z plné ceny předplatného. Neplatí pro I. místa (1. - 9. řada) u divadelního předplatného.
• Zakoupením balíčku divadelního a koncertního předplatného získáte slevu 100 Kč na koncertní předplatné. Nabídka platí pro prvních 100 platících zákazníků nebo do 31. července 2015.
• Díky předplatnému získáte předkupní právo na nákup vstupenek u vybraných a označených akcí pořádaných TRISIA, a.s., a to vždy 1 týden před oficiálním začátkem prodeje uvedeným u dané akce na www.trisia.cz. Platí do vyprodání míst. Předkupní právo neplatí pro dětskou předplatenku Kašpárkova předplatného.
• Emailem Vás vždy upozorníme na blížící se akci předplatného.
• Magazín KAM s programem a speciální nabídky Vám na požádání budeme rádi zasílat na Vaši emailovou adresu.

PRODEJ
Stávajícím předplatitelům rezervujeme jejich místa do 30. června 2015 za předpokladu, že svá místa potvrdí zasláním e-mailu na predprodej@trisia.cz nebo osobně na pokladně a do 28. srpna 2015 je uhradí.

Noví předplatitelé budou po vyplnění a zaslání přihlášky, která je k dispozici na www.trisia.cz nebo v brožurce, kontaktováni a bude jim sděleno, zda místa, o která mají zájem, jsou volná.

Způsob platby:
- převodem na účet 19-3810730287/0100. Stálý předplatitel uvede do zprávy pro příjemce své jméno, příjmení a jako variabilní symbol číslo předplatenky minulé sezony. Novému předplatiteli bude variabilní symbol přidělen po domluvě s pokladní TRISIA, a.s.
- hotově nebo kartou v pokladně předprodeje
- fakturou – po zaslání písemné objednávky
- dobírkou
- ke koupi předplatného můžete využít Benefity TŽ, a.s., a dceřiných společností

Cena koncertního předplatného:
Plná cena 950 Kč
Sleva pro seniory a studenty 770 Kč
Rezervovat