Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Délka představení 120 minut bez přestávky

Michal Hrůza a KAPELA HRŮZY

20. 11. 2015 v 19.00 hodinDivadelní sál
„HRŮZA V DIVADLE“
Michal Hrůza a kapela Hrůzy vyráží na svou první divadelní tour a představí zbrusu novou písničku.
Po nabité jarní i letní sezóně vyráží Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy na podzimní turné s názvem „Hrůza v divadle“ do českých divadel a divadelních sálů. 
Michal Hrůza po úspěšném návratu na podia po loňském úraze ještě koncertně nevydechl a už míří s kapelou Hrůzy na své první divadelní turné, jež zahrne celkem 16 koncertů. V rámci turné „Hrůza v divadle“ zazní průřez Michalovou tvorbou.  A tak se kromě ostřílených známých hitů jako 1+1 nebo Zakázané uvolnění,  mohou fanoušci těšit, že  zazní také písně, které ještě naživo kapela nehrála, a to písničky z nového alba Den Slunce či Vzducholoď.  Všechny písničky však projdou hudební úpravou, neb kapela je na divadelních prknech představí v akustické verzi. Jako bonus pak kapela představí publiku zbrusu novou písničku Padesátka, kterou Michal složil pro stejnojmenný film Vojty Kotky.

„Na prknech, co znamenají svět se hraje. Možná někoho překvapí, že nejsme herci, ale muzikanti. Těšíme se na to, že předvedeme naše písně trochu jinak než jak je lidé znají. Rádi bychom lidem navodili pocit, že jsou u nás doma“ láká zpěvák Michal Hrůza na turné.

Na jednotlivých zastávkách se budou objevovat herecké osobnosti, které jsou s Michalem či kapelou pracovně spjaté, ať už to jsou herci a herečky z filmů či seriálů, k nimž Michal skládal hudbu nebo herci z Hrůzových videoklipů. Filmové tváře se budou na koncertech střídat a budou večerním překvapením. Pozvání přijali Jan Budař, Jiří Dvořák, Roman Vojtek  a spousta dalších.
V prodeji od: 4. 8. 2015
Vstupné: 390 Kč
Upozornění: Vstupné 350 Kč do 31.8.2015, Vstupné 390 Kč od 1.9. do dne konání.