Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Parkování Zajištěno
Recenze>> zobrazit
Kontakt Mgr. Lucie Olszarová
558 387 162
kultura@trisia.cz
Délka představení 70 minut

Čarovné ostrohy

21. 11. 2016 v 19.00 hodinDivadelní sál
„Rockom krokom alebo folklór natvrdo“
Program je koncipovaný jako průřez slovenským folklorem na rockový způsob spolu s akustickou show (hudební skladatel Lubo Horňák je klávesista skupiny Elán).

V energické show trvající 70 minut se představí tanečníci, vzdušní akrobaté, breakdanceři a orchestr složený ze známých československých muzikantů.

Čarovné ostrohy jsou považovány za zakladatele folklorní moderny. Jsou seskupením, které reprezentuje netradiční slovenský folklor doma i v zahraničí. Soubor stihl za poměrně krátký čas své existence excelovat v několika výjimečných tanečních a divadelních představeních na domácí i světové scéně. V roce 2010 se dostal mezi desítku finalistů soutěže Česko - Slovensko má talent. Jejich taneční mistrovství vešlo do širšího povědomí publika a svými oduševnělými vystoupeními si získali srdce diváků. Mezi poslední a nejznámější patří Rockom krokom alebo folklór natvrdo. V něm umělci předvádějí jedinečné choreografie za doprovodu světové pop-music v kombinaci s nejznámějšími folklorními písněmi v rockovém provedení a spojují tak svět tradice se světem moderního projevu.

Za své největší dosavadní úspěchy považují otevření MS v hokeji v Bratislavě a otevření Olympijského domu v Londýně. Pravidelně hostují v Libanonu a pyšní se angažmá v Las Vegas se 360 vystoupeními.

Členové souboru tvrdí, že Čarovné ostrohy nejsou jen dynamický taneční styl, ale že jde především o životní styl. Proto vzkazují: „Buďte i Vy styloví! Užívejte si Čarovné ostrohy!“

(Hecz)
V prodeji od: 1. 8. 2016, 15:00 hodin
Vstupné: 390, 300, 200 Kč, v den konání jednotné vstupné 450 Kč,