Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Divadelní sál
Délka představení 90 minut bez přestávky

Patrik Kee "Otevírám"

3. 3. 2018 v 10.00 hodinDivadelní sálKoncert v rámci Esoterického festivalu
Ostravský Bobby McFerrin, hlasový mág a alchymista looperových smyček Patrik Kee je zpět s druhým autorským albem Otevírám, které představí i na IX. Esoterickém festivalu v Třinci.
Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa svého srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn.

Způsob, jakým Patrik Kee svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já – sami se sebou.

Patrik k tomu dává bezmezný prostor a bezpečí. Jak to dělá? Jednoduše! Sám je totiž takový. Od milujícího otevřeného srdce do vašeho srdce. Mnohé z jeho melodií a písní totiž vznikají teprve až na pódiu, z okamžité atmosféry, z okamžitého pocitu či nápadu. Mnohé z nich proto už nikdy znovu neuslyšíte, neboť jsou jako pomíjivá mýdlová bublinka dílem momentálního okamžiku.

Nové album Otevírám se skládá z devíti kompozic, které pokračují ve stopě naznačené první deskou. Přijďte se ponořit do magické hudby, v níž neplatí běžné písničkářské zákony či formální tradice. Výlet může začít!

>> http://bit.ly/Esoterickyfestival2018
Vstupné: 150 Kč, Vstupné na koncert je v ceně celodenní vstupenky na Esoterický festival nebo jako vstup na jednu přednášku.