Majáles Těšínského Slezska

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

4. 5. 2023 v 9.30 hodin

KDE

Náměstí Svobody a vnitřní prostory TRISIA

Vstup zdarma

Oslava mládí, studentského "bezstarostného" života, počínajícího máje, ale také přehlídka zručnosti a dovedností studentů středních škol opět na náměstí Svobody před TRISIA! Oslava zejména pro studenty, avšak nejen pro ně. :-) 

Druhý ročník se díky zapojení města Český Těšín rozrůstá a nově vzniká Majáles Těšínského Slezska. Více škol a více studentů znamená větší zábavu v den samotného Majálesu, ale také více možností setkávat se a diskutovat se studenty a odborníky o aktuálních tématech, která v současné době mezi mladými lidmi rezonují, o kterých by se chtěli více dozvědět a rozšířit si obzory také mimo školní lavice. Na základě spolupráce se studenty tak vznikl cyklus přednášek "Budoucnost jsi ty".

Program Majálesu si můžete stáhnout zde a bližší informace o jednotlivých přednáškách si můžete uložit na "Budoucnost jsi ty". Začínáme ve středu 12. dubna v Divadelním sále s kreativním ředitelem jednoho z největších hudebních festivalů ve střední Evropě Colours of Ostrava Filipem Košťálkem. 

Na všechny přednášky a na celý festival je VSTUP ZDARMA.

Rádi vás uvidíme!

    

 

Chci si přečíst více o akci Majáles Těšínského Slezska.

 

Klára Kufová
+420 721 353 479
akce@trisia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA