Mimjové
Náhrada za "Ať žijí duchové" z Pohádkového balíčku 20/21

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

20. 3. 2022 v 15.00 hodin

KDE

Divadelní sál

CENA

160 Kč, děti 110 Kč, na místě 160 Kč

CHCI VSTUPENKY

Pohádkový balíček 20/21
BENEFIT TŽ-MS

Strhující podívaná v podání Losers Cirque Company! Za tímto mimořádným zážitkem nemusíte do Prahy, ale v březnu k nám do TRISIA.

Vládkyně temnoty Hidora si díky svým nadpřirozeným schopnostem podmanila už skoro celou Zemi. Její snažení se pokouší zvrátit Mimstr, bojovník ovládající starodávné bojové umění mimjů. Sám to ale nezvládne. Proto přijímá do učení tři výrostky, aby mu pomohli Hidoru porazit. Jedině společně mají šanci do země navrátit klid a mír.

Špičkoví performeři - herci, tanečníci, akrobaté a mimové - poprvé ve své historii uvádí představení i pro ty nejmenší. V dobrodružném příběhu boje dobra proti zlu diváci zažijí napínavý děj, nevšední podívanou i humor. Rodinné představení plné zábavy spojuje pantomimu, nový cirkus a divadlo a zároveň propojuje světelné efekty s hudbou.

 

Poznámka: Představení je víc než zdařilou náhradou za odkládané představení "Ať žijí duchové" v rámci Pohádkového balíčku 2020/2021. Je možné, že vám vstup na představení už dlouho leží v šuplíku v podobě předplatenky, tak pohledejte, ať nekupujete lístky podruhé.

 

Skupinové objednávky prosíme na Kláru (akce@trisia.cz)

Matěj Randár, Radim Vizváry, Petr Horníček
Vanda Hybnerová / Anna Polívková / Irena Kristeková, Radim Vizváry, Jindřich Panský, Matyáš Ramba, Mates Petrák
Radim Vizváry
Klára Kufová
+420 721 353 479
akce@trisia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Kouzla skřítků

březen 2022

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA