Můj vzor, Božský Karel

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

9. 11. 2023 v 19.00 hodin

KDE

Divadelní sál

VYPRODÁNO | DĚKUJEME

Srdečně zveme na jedinečný koncert, ve kterém s pokorou a úctou (nikoli jako Revival) zazní průřez celou hudební kariérou Karla Gotta v podání mimořádně talentovaného 24letého Kristiána Šebka, doplněný průvodním slovem a příběhy jeho písní.

Prvotní skeptické pozvednutí obočí nás opustilo hned po prvních vteřinách poslechu a rozhodli jsme se tento projekt u nás přivítat a ukázat třineckému publiku. Celý zážitek umocní velkolepá světelná výprava, prvotřídní hosté a fantastický zvuk. To vše za doprovodu patnáctičlenného živého orchestru.

Už jako malý kluk jsem obdivoval pěvecké umění a šarm našeho největšího českého zpěváka. Učil jsem se od něj a přál si zpívat nejen jeho písně, ale alespoň trochu tak dobře jako on. A tak se Karel Gott stal mým vzorem a je jím dodnes. Jeho písně zpívám od útlého dětství a ještě za dob jeho vystupování vznikla myšlenka, vzdát mu hold a tyto nádherné melodie šířit dál. Po jeho odchodu jsme tyto plány odložili s obavou, že budeme považováni za opovážlivé, teprve nyní si troufáme náš projekt představit světu. Uvědomujeme si, že Karel byl a bude pouze jeden a nepřicházíme se snahou vetřít se do přízně diváků jako jakási náhrada. Mým největším přáním je pouze to, aby jeho písně zněly dál a mohli těšit své diváky, to vše v podobě, jakou si zaslouží, Kristián Šebek.

Koncert je naplněn průřezem hitů Karla Gotta, Karla Svobody, Jiřího Štaidla a dalších mistrových autorů, a to od počátku jeho kariéry, až do jeho posledních koncertů. Všechny písně jsou bohatě aranžovány a doprovázeny živým orchestrem, a to včetně perkusí, dechové sekce, smyčcového kvartetu a dalších nástrojů.

Více informací na stránkách projektu https://mujvzorbozskykarel.cz/Trinec

Akce je již vyprodána, ale tušíme, že pokud hledáte vstupenky na toto představení, mohly by se vám líbit také Muzikály naruby, na které vás také srdečně zveme.

InHeart Production, s.r.o.
150 minut včetně přestávky (20 minut)
Klára Havlová
+420 721 353 479
akce@trisia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Altissimo Saxquartet

30. 11. 2023 v 18.00 hodin

Šli pastýři do Betléma

3. 12. 2023 v 15.00 hodin

Zimní koncert TKO

3. 12. 2023 v 18.00 hodin

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA