Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Zrcadlový salonek
Rozsah kurzu 3 hodiny
Lektoři Ivana Kluzová
Cena na osobu 350
Kontakt Ing. Pavlína Haltofová
558 387 160, 702 246 327
pavlina.haltofova@trisia.cz

Sebereflexe II - procvičování technik

13. 2. 2020 od 16.30 do 19.30 hodinZrcadlový salonekPusťte své myšlenky z hlavy

Pro koho je kurz určen

Absolvování předešlého kurzu není podmínkou!!!

Obsah kurzu

Pod vedením lektorky a koučky, paní Kluzové, se naučíte chápat a znát sami sebe. Proč určité věci vidíte tak, jak je vidíte? Pochopit jednání druhých i ta svá.

KURZ BUDE ZAMĚŘEN NA PROCVIČOVÁNÍ TECHNIK!

Uvědomme si, že není skutečně důležité, zda životní chvíli prožíváte, nebo si ji jen ve své mysli přehráváte stále dokola a dokola. Vaše tělo nepozná rozdíl. A tak se možná někdy zacyklujeme nevědomě do špatných, trapných, nepříjemných situací, o kterých vykládáme známým, rodině, pořád nás užírají, deprimují, stresují. Ale proč? Je snad pro nás příjemnější vykládat o těch, co nás naštvali, vytočili, zvedli nám adrenalin, na rozdíl od těch, kteří nás potěšili, nadchli, mile překvapili? A tak naše tělo znovu a znovu vystavujeme těm nepříjemným situacím, ke kterým se vracíme v myšlenkách s nadějí, že se nám snad uleví. Opak je bohužel pravdou. My si zanadáváme, ale to nám nepomůže. My těm situacím dáváme jen důležitost, kterou si nezaslouží.

Zrcadlo vám nastaví právě paní Kluzová a pomůže vám se od těchto myšlenek odprostit. Zjistit, co je v životě opravdu důležité.

 

(pH)

Mohlo by Vás zajímat